Mego

"Mego" veikals Cēsīs ir kā liela noliktava. Groziņu nav, bet ar ratiņiem nekur nevar tikt, jo visas ejas piekrautas. Krāvēji droši vien sakrauj no rīta lai visu dienu var gulēt.Vispār veikalā ir sajūta, ka tas pastāv lai darbiniekiem būtu ko darīt, nevis klientim ērtāk iepirktis. Ceru ka drīz parādīsies kāds konkurents lielveikals, momentāli mainīšu iepirkšanās vietu.

R Ronalds 14.09.2007

es gribeetu lai MEGO veikala kurzemes pr. 132 krabju salaata neliktu tik daudz gurku jo sanak kaut kaads gurku salaats ieprieks paldies

M Monta 05.09.2008

Ja Jums nepatīk MEGO ko tad Jūs tur iepērkaties?
Es vienreiz nopirku vecu krējumu, bet tāpēc jau nau jāstreso...

A anonims 13.09.2008

nu es pats ar no Cesim, mego man liekas daudz labaks par super-neto, un ari labaks par maxima.

K Krista 09.05.2010

jā, es arī no cēsīm . mego šķiet tīri normāls . groziņi tur ir ! un ratiņiem katru reizi staigāju pa veikalu un visur tieku cauri . jā, vietām ir ir piekramēts, par to gan viņiem vajadzētu padomāt ..
vēl kas, vienīgi nepatīk, ka viņi tīra ar mazgāšanas līdzekļiem stiklus pie gaļas, kamēr visa produkcija tur stāv . tas gan nav labi .

R Rasma 02.07.2011

Cēsu Mego bulciņu nodaļā strādā sušķe un rupekle!!! viņa krāmē baltmaizi no netīrām kastēm, tad, ieraugot, ka kāds cien.kundzi gaida pie kūku letes, nesās un neko nejēdzot no produkcijas klāsta, ķer ar rokām nepareizo kūkas gabalu un sāk svērt-pa taisno uz svariem!!!Kad saku, ne tā kūka, ne tas izmērs, nomet atpakaļ un grābj nākamo, ko griež ar netīru nazi...Vēeee:-((((
Gaļas nodaļā vistas šašliks ir no vistu dibeniem ar visām spalvām!!! atā Mego! Miskaste ar slinkām, resnām, netīrām vecenēm, kas pie veikala pīpē;-(((

T ToRasma 02.07.2011

Šitāds nesmukums tik latviskā pilsētā! Saprastu vēl ja kas tamlīdzīgs būtu redzams Ludzas vai Krāslavas veikalos.Vajadzēja taču uzreiz rakstīt jaunajam prezidentam, jo kā nekā novadnieks taču.