Mego

Iepirkos veikalā Mego Jēkaba ielā 20/22, Rīgā, pieejot pie kases, maksāju par savu pirkumu, bet kasiere (tumšiem īsiem matiem) man nepieklājīgā tonī un nepareizā latviešu valodā jautāja, vai negrasos maksāt par tiem āboliem, kas atrodas manā maisiņā. Atbildēju, ka tos pirku citā veikalā, tad uzreiz pienāca klāt apsargs, kurš arī ne īpaši laipni lika uzrādīt čeku, kura man gan nebija līdzi, lai gan uzreiz bija redzams ka āboli ir pilnīgi savādāki jau pēc izskata vien nekā Mego veikalā. Jutos, kā tāds zaglis. Domāju, ka to visu varēja pajautāt arī pieklājīgākā veidā un cilvēkam, ja strādā veikalā, vajadzētu kaut nedaudz mācēt laipni komunicēties ar pircējiem. Skumīgi, ka veikalā strādā tāds personāls, jo mūsdienās manupār ir diezgan daudz pieklājīgu un strādāt gribošu cilvēku. Turklāt vēl man veikalā uzklupa, ka kāpēc es savu iepirkumu maisiņu no cita veikala neatstāju plauktiņā, kas veikalā stāv, bet diemžēl, lai gan es uz to veikalu agrāk staigāju diez gan bieži, nebiju tos pamanījusi, un nekad nebiju redzējusi, ka kāds tur ko atstātu. Domāju, ka vairāk šo veikalu neapmeklēšu nekad, jo ir pietiekami daudz citu veiklalu ar pieklājīgiem pārdevējiem, kur pircēju nepataisa par zagli!!