www.sudzibas.lv Mego Attieksme piesakoties darbā

Mego - Attieksme piesakoties darbā

Vēlējos sniegt tādu kā atsauksmi un izklāstīt savu pieredzi. Šodien 28.02.2023. Zvanīju lai painteresētos par vakanci krāvējs zolitūdes mego veikalā Rīgā, bieziņe iela 8. Sludinājumu atradu ss.com
iepriekš jau ir bijusi pieredze darbā par krāvēju un saprotu aptuvenos smagumus kas būtu jācilā. Zvanīju uz norādīto numuru 29255488 plkst. 12: 18. Attieksme no sievietes (ar krievu valodas akcentu) , kas pacēla klausuli bija vairāk kā nepieņemama. Sarunas sākumā sasveicinājos un norādīju kura vakance mani interesē. Pēc kā sekoja nevis jautājums vai apzinos, ka tas būs fizisks darbs vai ir iepriekšēja pieredze šādā darbā, bet šī sieviete nelaipnā tonī atbildēja ''kas tu mums būsi krāvēja? '' protams, mazliet apmulsu, atbildēju ''jā, mani interesē šī vakance'' pēc kā sekoja uzbrauciens ''nē, mums vajag vīrieti. ''
sludinājumā nebija norādīts meklē vīrieti vai sievieti. To paskaidroju šai sievietei un kamēr pat teikumu nebiju beigusi teikt viņa pārtrauca zvanu.
Pirmo reizi sastopos ar tik briesmīgu attieksmi, kad zvanu, lai pieteiktos kādā darbā. Ieteiktu izvērtēt darbiniekus un informēt kā būtu jārunā ar pretendentiem, ja pat amats pēc viņu domām neatbilst konkrētajam pretendentam. Pat bail iedomāties kā šī nelaipnā sieviete runā ar klientiem, ja veikalā izveidojusies nepatīkama situācija.

28.02.2023

K Krabis88 06.03.2023

Mego arī Salacgrīvā ir izcēlies ar "laipnajām" pārdevējām. Ir reizes kad ej garām un tas skatiens viņu tāds, ka nesaproti ko esi izdarījis.