www.sudzibas.lv Mego Apsargs, psiholoģiski nestabils cilvēks

Mego - Apsargs, psiholoģiski nestabils cilvēks

Tikko biju lieciniece kā Mego "apsargs" (esmu ievērojusi ka viņš ir psiholoģiski nestabils cilvēks, klientu klātbūtnē lamājas ar necenzētiem vārdiem, ātri aizkaitināms) dzinās pakaļ jauniešu baram (apm.13-15 g.v.) ar ieroci rokā, nezinu ko tādu viņi bija izdarījuši - viņš bļāva ka nogalinās viņus.. Man pašai palika bail - nezināju vai man pieliekties vai nē, kad viņš vicinājās ar ieroci, vienīgā doma bija - ja nu izšauj.. Atnāca kāda bērna māte-bērns ir ļoti nobijies, viņš arī viņu nosauca dažādos necenzētos vārdos... Viņam "nospļauties"!!! Lai arī ko viņi bija izdarījuši, viņš nebija tiesīgs pavērst ieroci, bērniem šī var būt psiholoģiska trauma.. Vai pirms pieņem darbā cilvēku, kuram uztic ieroci, nav jābūt psiholoģiski veselam? Kas notiek? Tā jau pilna pasaule ar varmākām, tagad vairs nevaru aiziet uz veikalu, nebaidoties - ja nu es uz viņu ne tā paskatīšos, kas būs..

K

A aero 27.09.2008

Ķip tevi baigi tas ''rausta''?

A aaa 02.10.2008

DAAA, ON NENARMALJNIJ I OTBITIJ NA GOLOVU!!! ESHE KSTATI ON BUHAET POSTOJANNO! UZHAS KUDA SMOTRIT NA4ALJSTVO KOGDA PRINIMAJUT RABOTNIKOV NA RABOTU, A NU NAVERNOE NIKTO NE XO4ET IDTI ZA TAKIE ZARPLATI, VOT I BERUT VSJAKIX LOHOTRONOV!!!

N nikolas 06.11.2008

Sīkajiem pidarasiem nevajag zagt tad arī neviens ar ieroci neskries pakalj, tas ierocis tik un taa ir gaazes.
Siikajiem pidariem vajadzeeja katrai rokai vienu pirkstu salauzt lai nezog! Un apsargiem maksaa labas algas!!! Pats straadaaju par paardeveeju un zinu kaa zog siikie pidarasi!