www.sudzibas.lv Mego Apsardze A.Saharova 13

Mego - Apsardze A.Saharova 13

15 oktobri ap pulksten 21 vakara iegaju iepirkties Mego veikala A.Saharova iela 13a (pretim Talavai) atradot nepieceisamos produktus devos pec pudeles mineraludens, panemot pudeli roka atcerejosm ka man pasam vel palika puspudele udens, kuru no rita esmu nopircis cita veikala, kad liku to atpakal plaukta pamaniju ka uz korka ir atskruvejies vacins kurs gandriz nenokrita zeme, atpakal pieskruvet to man neizdevas un es ieliku vacinju kabata, jo tas tachu nav zagsana un vacina prombutne pat neboja pudeles germititati, viekarsi negribeju teret laiku izskaidrojumiem darbiniekiem un noverst iespejamo konfliktu, noliku pudeli atpakal uz plaukta ( cerams visu processu vares saredzet ar veikala uzstaditajam noverosanas kameram) un devos pie kasses lai samaksatu par citiem produktiem, taja bridi kad jau iedevu naudu pardevejai roka p ie manis piegaja gaismatains apsardzes darbinieks (diemzel nepaspeju pajautat vina vardu) un lika man atgriezties atpakal zale, prasibu paskaidrot aizturesanas iemeslu vins ignoreja sakot ka labak man te parak daudz nerunat, cita gadijuma izsauks policiju sakara ar manejo itka agresivo uzvedibu veikala, neuzsakot konfliktu es seko0ju vinam atpakal zale, nakot pie plaukta ur mineraludeni vins izvilka elektrosokeri, lai es to redzetu, paslepa aiz savas muguras (laikam lai nebutu redzams pa noverosanas kameram ka vins man ar to draud) nospieda kontaktu lai is to dzirdetu un skatoties man acis ar izteikto agresivitati teica lai es pat nedomatu rausties, citadi atri mani nomierinas un izsauks policiju, jo uzskata ka es to vacinu nozagu prieks narkotiku lietosanas un man bus lielas nepatiksanas ar policiju,(pat nepaspeju pajautat kads sakars ir starp korka vacinju un narkotikam, vai vins pats tas lieto ka zina ka var izmantot korka vacinu to lietosanai, jauna metode slirces vieta ???), un ja negribu problemas man vinam bus jamaksa sods 30karteja apmera no udens pudeles cenas, kad censos paskaidrot ka es neko no veikala neesmu nozadzis un vajadzibas gadijuma samaksasu to pudeli, kurai tika sabojats korka vacins apsargs saka mani publiski pazemot saucot par narkomanu un zagli, kurs tik viegli netiks ara, neskatoties uz vina agresivo uzvedibu un aizvainosanu censos neaizvainot vinu pretim sakotka man nav no ka baidities un esmu gatavs samaksat 3kartejo cenu no udens pudeles maksas , atkal nosaucot mani par zagli un narkomanu lika man iet samaksat 3kartejo cenu kase.Es nenoliedzu ka rikojos nekorekti ielikot atkrituso korka vacinu kabata nevis pazinojot par to veikala darbiniekeie, bet tada rupja, agresiva un nekorekta uzvediba no apsardzes puses zolida eiropas veikala ir nepienemama, jo butiba es neko vertigu neesmu un par nemeginaju nozagt un apsargam nav nekadu tiesibu publiski mani pazemot, draudet ar ieroci(elektrosokeri) un piespiest maksat vinam naudu. Butiba par tadam pretlikumigam un amoralam ricibam es pats varetu versties policija un tiesa, un noteikti to darisu ja °kas tads atkal atkartosies vai vins man meginas draudet par jums adreseto vestuli.

F

A alda112 15.10.2014

Tu idiots vai kas ar tevi????:))))