www.sudzibas.lv Mego apmānīšana

Mego - apmānīšana

Aizsūtīju bērnu uz veikalu pēc piena un sviesta, bet šī veikala darbinieki tā vietā, lai palīdzētu bērnam izvēlēties pienu ar normālu derīguma termiņu, iesmērēja pienu, kuram derīguma termiņš beidzas jau nākamajā dienā. To darīja veikala apsardzes darbiniece, sakot, ka termiņš esot vēl mēnesis. Vai apsardzenei arī maksā par ietirgoto? Notikums 10.05.2014. Mego pārvalde lūdzu sekojiet līdzi saviem darbiniekiem arī mazpilsētās. Ir pretīgi, ka sieviete (ja viņu tā var saukt) izmanto bērnu uzticēšanos.

C

M megomego 10.05.2014

Zinu šo apsardzes darbinieci viņa ir tenku vācele, kura atļāuj zagt zagļiem kuri samaksā. Viena pretīga vecene pati arī fenderē kā traka un izmestos produktus velk ārā no mistkastes, pat pagājušajā nedēļā redzēju. Savukārt aizturētajiem piepūš acis pilnas ar piparu gāzi, ka visa noliktava pēc tam ir ar to vielu un visi rīstamies !

C cillikakis 29.05.2014

Atvainojos apsardzes darbiniecei par savu sūdzību, diemžēl noticis pārpratums un viņai ar to nav saistības - bērniem viņa ieteica sviestu (labu un ar labu derīguma termiņu). Kā bija ar pienu, nezinu, jo to viņi prasījuši kādai citai darbiniecei. Bērni man mājās pastāstīja kļūdainu informāciju. Vēlreiz atvainojos par katru savu vārdu, ko veltīju personīgi apsardzes darbiniecei. Bērnu pēc piena gan vairs nesūtīšu...