www.sudzibas.lv Mego Alkohola viltojumi

Mego - Alkohola viltojumi

29.12.2010 veikalā Mego Rīgā Tallinas ielā 56 iegādājos akcijas preci konjaku Corvoisier VSOP 0, 7 l, samaksājot 18, 59 Ls. Atverot pudeli, uzreiz pēc smaržas sapratu, ka esmu kārtējo reizi iekritis - spirta smaka un nekādas konjakam raksturīga aromāta. Pēc garšas - krāsots spirts! Šī ir jau vismaz otrā reize, kad pērkot veikalā Mego akcijas alkoholiskos dzērienus, iegādājos "krutku". Tas pats bija ar Krievijas degvīnu Russkij Standart 1 l iepakojumā. Bija iespēja salīdzināt ar citā veikalā pirktu Russkij Standart 0, 5 l pudelē un tas bija pilnīgi citas, daudz labākas kvalitātes degvīns.
Saprotu, ka nav lielas jēgas iet uz veikalu sūdzēties, lai gan pirkuma ceks ir saglabāts, jo, tāpat kā cigaretes, arī nekvalitatīvs alkohols ir valsts politikas sastāvdaļa un pierādīt savu taisnību ir praktiski neiespējami..

V VSOP 02.01.2011

Tāpēc, ka stulbenis. Domāji, ja samaksāsi padsmit latus par konjaku, tad varēsi baudīt "dārgu" un kvalitatīvu alkoholisko dzērienu. Ja šī cena tev šķiet pietiekami augsta priekš VSOP klases konjaka, tad dzer labāk alu...Tās naudas tev pietiks, lai nopirktu labu alu.
Ja tomēr esi ietiepīgs un gribi nopirkt labu konjaku, tad paņem kredītu vai pārdod savu mašīnu, ja tev tāda ir, un pa to naudu nopērc sev vienu pudeli...tikai galvenais, lai visi to redzētu!!!

I Ilona 02.01.2011

Vsop pārlasi vēlreiz sūdzību, ja ar 1x nesaprati !

J Ješka 02.01.2011

Ilona, ko tu tur nopīkstēji? Tu pati vispār kaut ko saproti par nekvalittīvu alkoholu...it sevišķi tādos sūda veikalos kā Mego... bet priekš tevis arī tāds būs labs...

K Kapeikupisējs 02.01.2011

nehuj dzert, tad arī nebūs par ko vilties!

I Ilona 02.01.2011

Jums vsp padomu neviens nejautāja, bet tādiem ... jau nav ko citu darīt kā bārstīties ar laipnībām !

H Ha-ha 02.01.2011

nesen bija viens raidijums par to, spirtu vnk kraso un pievieno aromatizatorus un ir gatavs konjaks :)) Te var paskatiities to raidijumu http://www.filebase.ws/details.php?id=8899daa163fd5dd552df8fda80c2092c3a01688f

A Ainars 05.01.2011

Tādu gudrīšu ka Vsop ir pietiekoši, vnk pasmaidu par kārtējo. Droši vien strādā par krāvēju Mego, bet internetā mētā kruto džeku. Garantija, ka samaksājot vairāk nopirksi īstu mantu, pie mums nav 100%..diemžēl