www.sudzibas.lv Mego Akcijas cenu zīmes

Mego - Akcijas cenu zīmes

Baložu mego regulāri ir akcijas cenu zīmes. Ātrumā neizlasīju akcijas datumus, paņēmu preci, pie kases izrādās, ka nekādas akcijas nav! Vairs nav! Un tā regulāri maldina klientus. Uzņēmumam ienākumi, jo liela daļa klientu vien norausta plecus un atpakaļ preci neatdod, īpaši, ja jāsteidzas. Uz jebkuru jautājumu kasieres atbild: tā nav mana atbildība.

05.03.2020

Z

T Turkey901 05.03.2020

Secinājums - vajag pievērst uzmanību akcijas norises periodam!

T taisnibascinitajs2 05.03.2020

Tas veikals ir bomzīgs, ko gaidījāt.

M Mego izmeklētājs 05.03.2020

Nu bomzīgs butu pārpīlēti ,bet jā cenuzimes nemīl mainīt tieši šis tikls man iemācija lasīt akciju terminus un preču kodus

⛔️ 05.03.2020

Nu kamēr visi nesāks masveidīgi atstāt tās preces pie kases, lai tiem pašiem pārdevējiem būtu jāstaipa tās preces atpakaļ, nekas nemainīsies.

M Martins 05.03.2020

Visur taa shmaucas! Vakar iegaaju "Rimi". Staav cena dzhems ar akcijas cenu 1.29.Kaad piegaaju pie kasses izraadas ka jaamaksa 2.59! Protams kaa aizradiju un nepanjemu! Tas viss speciaali tiek darits,jo kad ir vairaaiki pirkumi neieveero cik kassieris beigas izsita!