www.sudzibas.lv Megatel Не дают уйти в другую компанию

Megatel - Не дают уйти в другую компанию

18 октября написала и отправила заявление на расторжение договора. До сих пор не прислали разрешение на переход в другую компанию, несмотря на многочисленные звонки и просьбы с моей стороны. Много лет я была клиентом этой компании, платила за услуги всегда вовремя. При этом ни разу мой менеджер татьяна не позвонила и не предложила более новый и выгодный тариф. 6 лет я пользовалась одним и тем же тарифом не имея никакой информации, ко всему прочему ещё как оказалось, я платила все эти годы ещё за один неизвестный мне номер, как он попал к моим счетам, никто мне так и не смог объяснить. Как только я написала заявление, они мне оборвали телефон, уговаривая остаться и сразу начали предлагать наивыгоднейшие условия. Неделю они мне не давали покоя, мешая работать. В конце концов, когда поняли, что я не передумаю, пообещали прислать разрешение на переход в другую компанию. И вот теперь я им обрываю телефон и пытаюсь уйти от них, но пока безуспешно, уже неделю мне только обещают не объясняя причин задержки. Не представляю как ещё надо просить или что сделать?

I Inguna Rence 05.02.2016

Ļoti uzbāzīga kompānija,bet prom nevar tik viegli tikt,jo viņi jau tev to nepasaka,ka tavs numurs pārejot pie viņiem nav vairs tavs,un ka vajadzēs viņu atļauju lai varētu pāriet pie cita operatora,un tas nav tik ātri.Negodīga kompānija.

A Andrejs Lielais 29.02.2016

izguli dzērumu , viss ir labi ļoti, vajag rēķinu laikā maksāt nevis raudāt

L Liene Liepkalne 04.03.2017

Tas ir rupjš Sakaru likuma Numura saglabāšanas noteikumu pārkāpums. Iesaku saglabāt Numura saglabāšanas pieteikumu lapu no saņēmēja operatora,esošo abonenta līgumu,vēlams saraksti (der arī e pasta sarakste) un vērsties pie Sabiedriskā pakalpojuma regulātora www.sprk.gov.lv ar iesniegumu pret esošo operatoru, kurš liedz izmantot abonenta tiesības uz Numura saglabāšanas pakalpojumu. Šie noteikumi ir saistoši arī Megatel pat ja numerācija juridiski nodota LMT, bet apkalpo Megatel.

A Augusts Babris 29.02.2016

pilnigi piekritu pariet pie cita operatora no megatel ir lielas problemas.tiksu prom uz to pusi neskatisos.

A Andrejs Lielais 29.02.2016

izguli dzērumu , viss ir labi ļoti, vajag rēķinu laikā maksāt nevis raudāt

G guntina51 08.06.2017

tu gudreli strādā viņu kompānijā,es jau pagājušo gadu centos aiziet ,bet nepietika nervu,taču tagad es to izcīnīšu.Ļoti agresīva kompānija,mani arī nebrīdināja ka numurs kurš man pieder 16 gadus vairs nav mans

A Augusts Babris 29.02.2016

meginu pariet uz zz jau nedelu lidz beidzot sodien atsutija megatel kautkadu pilnvaru uz manu numuru ka tagad drikstu pariet pie cita operatora.

A Andrejs Andrew 25.07.2016

it kā viss labi, lietoju nav problēmu.

J Janis.v 10.08.2016

Andrejs Andrew - ir šis kompanijas Mārketinga/Pārdošanas nodaļas vadītājs Renārs pats ar savu vardu baidas jau registreties , to var parbaudit ieejot uz vinas lapas feisbuka https://www.facebook.com/megatel.lv/home visu laiku uz visiem posteriem liek LIKE

J Janis Murans 15.02.2017

Janis Murans. Esmu no Jums ,ar Savu Numuru 29118003 ,pargajis uz LMT 2016 gada 28 septembri un man ar Jums vairak nav nekadu sakaru ! Kapec Jus lidz sai dienai nonemat no mana Swedbankas reikina naudu , par oktobri,novembri,decembri 2016g.un janvari,februari 2017g, kad mans telefona numurs vairak nav pie Jums !? Ta ir apzinata apzagsana , ta ir kriminali sodama ! Ludzu Seidzigi atmaksajiet , atgrieziet naudu banka,vai es iesniegsu tiesa un Jums bus jasamaksa par moralo kaitejumu ,par advokatu un tiesas izdevumiem ! [slēpt]@inbox.lv

Griežaties www.sprk.gov.lv

L Liene Liepkalne 04.03.2017

Varat griezties arī pie Patērētāju tiesību aizsardzības centrā jo likt maksāt par pakalpojumiem kurus juridiski var pierādīt ka neesat lietojuši (jūsu gadījumā līgums ar LMT),tas ir patērētāju tiesību pārkāpums ,protams ja līgums ir bijis beztermiņa.(nav ņemta iekārta utt.)

L Liene Liepkalne 04.03.2017

Данный момент вам надо обращаться k регуляторy www.sprk.gov.lv ихний компетенции решать такие проблемы и они вам там поможет 100%