Medzes components - Darba apstākļi

Mana pieredze strādājot sia „Medzes components” turpmāk rakstā MC. Šī raksta mērķis ir
informēt lasītāju, kurš apsver domu iet strādāt un MC. Manis pieredzētais un dzirdētās MC:
1. Jau pārbaudes laikā no direktora puses tika izteikts komentārs „move your ass”
2. Sievietei kas strādāja pakotavā un sagatavoja pavadzīmes tika noņemta prēmija, jo
viņa sēdēja uz galda un šūpoja kājas.
3. Replika no direktora puses, ka viņam nepatīk tava gaita tas ir pilnīgi normāli. Šādi
komentāri netiek izteikti uz aci, bet gan tā saucamajiem brigadieriem, kuri tur ir ~4
un tad viņi iet tevi bombīt un pārējiem ar lai piedomā par to kā jaiet !!!
4. Nākamās pretenzijas, ziema darba vietā kādi +17 c ir atnākuši tūristi un skatās kā
notiek ražošana, es stāvu pie iekārtas ar rokām kabatā lai kaut cik būtu silts. Par šo
arī vēlāk bija pārmetums – jo es redz izskatījos kā tūrists, nevis kā strādnieks.

O

A Apedu tevi 26.04.2016

Njā Tagad ir 2016 gada aprilis un viss tas ko jus jau pieminejat nekas nau mainijies! Abi daņi ir divi kas reali nesaprot ka vadit biznesu! Jaspers neko vispar nevar pieprasit no stradniekiem pa adam kapeikam. parbaudes laika vispar ir zem 3e uz papira. un kad piemet pectam tas paris kapeikas tad japaraksta papirs ka ta skaitas ka premija! jebkura bridi var vnk noraut! biju nostradajis daudz nakts stundas un virstundas vins ateicas maksat pa jauno likmi par nakts stundam! ! Aparati visi veci nekas normali nejiet un tu beigas vel vainigs paliec! Runajot par brigadieriem tad visi ka viens ir reali dzeņi! it ipaš Arturs Jansons! pilnigs boja visiem garstavokli jau no pasa rita, ka tad cilveks lai pectam normali pastrada, Bet tas ir laika jautajums jo vienu bridi vins reali atrausies! atliek vien uzsesties un nepareiza cilveka! Tads puņķis vien ir bet meta lielu bossu! puišelis! slims cilveks bet lai nu paliek vina laiks pienaks! Pa lielam normalakais no visiem ir Aldis! kvalitates apsekotaji ir vispar cirvji! liek atpakal ejosus datumus un uztais tevi par vainigu! tapat redz ka top kkads sakits ar detalam nemaz nejiet parbaudit bet kad viss ir pabeikts atad tik panem rasejumu un sak petit kas un ka un ja izradas ka kautkas nau ta tad visu izbrake! bet ka kkadi jauninie var zinat pa lielam ka vaig un ka ne beigas tu paliec vainigs bet ar viniem ejam talak! vienu bridi nonema udeni jo mes par daudz dzeram :D nu ka sita var pateikt! :D visvairak nepatik attieksme kopuma grib no tevis izspiest visu bet kad ierunajas par naudu tad pagriezas un aiziet! lielaka vaina visiem stradajosiem kas tur strada ir ta ka vini Jasperu uzskata pa kautkadu karali laigan tai pasa laika pilnig vienadas tiesibas ir parastam stradniekam jo vins pelna to lielo piķi tam daņu pamuļķim! Darba organizaciji vispar nekada atnes tev darbus pedeja bridi un tad ej ples pušu un vel paliksi vainigs kapec nau uzspēts! insoekcijas varat saukt varat ne tas viss vineim pie kajas jo nauda jau ir sapiķota uz priekšu! Pa lielam neiesaku nevienam tur iet rukat bet ja nau variantu tad tikai ar savu ess ja ne tevi apedis! to brigadierus vajag likt uz lapstinam savadak vini tevi edis kopa! trakakais ir tas ka kkadi parasti stradnieki bez brigadiera papira vada tavu darbu nu kur tas ir redzes pilnigi cirvji! pa lielam labuma nau vispar nekada no tas iestades!

Y Youyouyou 15.12.2016

Cilvēkam nekad nav labi.Izdomā kautkādas mulkibas.Tad nosauciet man kādu uznemumu kur nav nekadu problemu.Katra uznemuma kur tu strada ir problemas varbut savadakas bet bus.Stradaju componeta 6 gadus.Protams ir mīnusi un plusi bet kopsuma nesudzos.Ar Jesperu un Tomasu nekad problemas nav bijusas .Darba laika pipeju Jesper ieraudzija apgriezas un aizgaja pat neko nepateica un no algas nebij norauts piecitis.Algas pielikumu dabuju varej protams vairak bet ar lab.Kafijas atomatus ielicis.Pa 10 un 20 centiem dzeram kafiju kuru vins lielako dalu pacs apmaksajis.Katru otro dienu bulcinas dod.Ja vaig teiksim masinu savu sametinat nav nekad ateicis tikai protams ne darba laika.Raksta sūdzības ka viņi nejēdz neko no uzņēmuma tad ka uzņēmums paplasinas.Uzņēmuma jau ap 200 strādniekiem strada.Taka es nesaprot kur ir problemu pret viniem.Man liekas ka tur vairāk problemas ir brigadieros.Tos meiginat nedaudz pamainit.Pēc maniem uzskatiem par brigadieriem.Jansons ir garstavokla cilvēks nebūs labi viņam tad arī tev nebūs labi piekasas citreiz vispār neparko bet ka brigadieris labaks par visiem vienigais kas skatas vai darbs ir normal izdarits un ja kautko vaig atvedis atri un ari vis stingrakais.Aldis ka cilveks normals bet pastajana aizmirst ko vajag pa 10 reizem jamekle un japras i to jastaiga lidz.Ingus vel macas bet sparnus varet nolais cilveki vienadi.Aleksandrs tas vienmer kautkur pa miglu lido varbūt kādreiz atvedis ja tev kādas detaļas vaig.Ondre lai sēž tik ofisā kāds bij sākuma tādā ari tagad ir neko labi nevaru pateikt.Tie ir mani viedokļi bet protams katram ir savas viedoklis