www.sudzibas.lv Medzābaki Atputas vieta ir laba bet

Medzābaki - Atputas vieta ir laba bet

Tas vairāk atsauksme nevis sūdzība. Vieta ir tiešam skaistā, daiļā. Komplekss ir ērts: es biju kotedžā, tur var novietot auto tieši pie kotedža. Bērniem ir ko padarīt laukā: divi laukumi, patika ar laivu pavizināties, no rīta pabarot trusīšus; labs pirts/sauna ar baseinu (auksts ūdens). Vienīgais kas nepatika ir apkalpojums - pirms iebraukt pa telefonu solīja ka būs pieejams internēts, bet izrādās meli: kotedžā WiFi nebija pieejams, rozete nestrādāja, viesnīcā WiFi bija bet pagrabā (kur ir pirts) arī nē (arī rozetes LAN nebija). Pie kotedža rotaļu laukumiņš nebija tehniskā kartībā! Kad prasīju ‘raception’-ā lai vakarā pieskatā guļošos bērnus (vismaz pačekot ik 20 min ka ir klusums), kamēr vecāki aizej pirtī, tie atteica. Un vel dažas niānces, kas varēja tie izdarīt pēc manām domām, bet nē...

P Pienene 13.09.2012

kāpēc kādam būtu jāpieskata Jūsu bērni? Vēl jo vairāk- čekot ik pa 20 min un pie tam BEZ MAKSAS? Personālam ir citi darbi darāmi, viņi nav pielīgtas aukles. Bērni tāpēc arī ir JŪSU, lai jūs paši ietu skatīties, vai mazie čuč, nevis uzgrūstu personālam, kamēr paši pirtī mērcējaties.

S Sfinksa2012 27.09.2012

Ja traki gan! Kapec viesnicas personalam japiskata jusu berni? Kaut kas nedzirdets! Ja visi ta uzskatitu tad jau viesnicas butu parpilditas ar brivu auklishu servisu hahhahahah