Medzābaki

Biju jau dzirdējusi darba kolēģu un paziņu negatīvu atsauksmi par ēdienu slikto kvalitāti restorānā MEDZĀBAKI(LILASTĒ). Pārliecinājos!!! Ar vīru pasūtījām ribiņas, kur piedevās bija jābūt folijā cepeškrāsnī ceptam kartupelim.Izklausījās daudzsološi.Taču kartupeļi bija vārīti ūdenī un ietīti folijā.Foliju attinot nāsīs iecirta skāba smaka, tāda ka uzreiz sabojājās apetīte un uzrāva visu augšā. Kartupelis bija nostāvējis vismaz nedēļu.Pidevām vira porcijā kartupelis vidū bija melns.Iesakām nebojāt garastāvokli un izvēlēties citu kafejnīcu.R.

V Valters 14.10.2006

Svinējām uzņēmuma jubileju. Ar mums ucinājās ne pa jokam. Serviss labs, ēdiens arī. Biju pēc tam ar draudzeni, ēdiens bija labs.

M Maija 15.11.2006

Tikko arī bijām ar draugu tur, un pasūtīju ribiņas, pieēdos tā ka piecelties knapi varēju, bija ļoti garšīgi.

B Baumanis 21.11.2011

Bija mums ar sievu kāzu nakts Medzābakos norezervēta. Rezervēts bija LUX numurs. Ieradāmies pēc kāzu svinībām, ap 5:00 no rīta (pie rezervācijas par to brīdinājām, ka būsim no agri no rīta). Nu ko, klauvējos kādas 20 min. pie durvīm, kamēr parādījās kāds vīrietis (izskatījās pēc kurinātāja vai kā tamlīdzīga) un ielaida mūs iekšā recepcijā. Sakam, ka ir rezervēts nummuriņš. A viņā - ņičevo ņiznaju. Pervij raz slišu. Beigās vinš pasauca meiteni, kas laikam strādā recepcijā. Viņa izskatījās tikko kā uzmodināta - aizpampusi, bezbalsīga. Stāstam viņai savu sāpi. Šī saka, ka neredz, ka būtu rezervēts numuriņš. Un ka visa viesnīca ir aizņemta. Beigās, pēc smagākas vārdu pārmaiņas, atradās viens parastais numuriņš. Pārlaidām nakti tajā - parasta hosteļa līmeņa numuriņš. No rīta ejam brokastīs, kas iekļautas cenā. Restorāns ciet. Ejam pie administratores (jau bija cita dāma priekšā), prasam, kur var paēst. Atbilde tāda - 7 km Rīgas virzienā ir krodziņš - tur varot labi paēst. Uz jautājumu par cenā ietvertajām brokastīm viņa tik paraustīja plecus.
Neko, aizbraucām paēst, atgriezāmies Medzābakos. Bija jau doma savāk savas mantas un doties prom. Pretī jau atkal bija cita administratore - tā pati, kas pieņēma mūsu rezervāciju. Prasu viņai - kas pa lietu? Kāpēc nav mums rezervētā LUX numuriņa? Kāpēc restorāns ciet? Kāpēc nav brokastis? Viņa ļoti dziļi atvainojās, ka ir kļūdījusies pie rezervācijas veikšanas un pierezervējusi mums LUX numuriņu dienu vēlāk. Tad nu tikām savā LUXā, vienīgā starpība no parastā numura bija nedaudz lielāka gulta un balkons. Kad jautājām, kādas izklaides piedāvā Medzābaki? Vienīgais bija izbrauciens ar laivu un biljards. Lilastes ezers bija pietiekami liels, lai pēc stundas ar laivu jau būtu atpakaļ. Nu ko, iesim biljardu uzspēlēt - kijas līkas, galdam audums saplēsts, atlīmējies. Krītiņa kijām nav. Pārlaidām nakti. Tiesa gan pa nakti bija kaut kāda ballīte blakus numuriņā - izgulēties īsti nesanāca. No rīta beidzot bija vaļā restorāns ar bēdīgi slavenajām brokastīm. Izvēle - tuvu nullei. Auksta omlete, kafijūdens, pārvārīti cīsiņi un sakaltusi maize. Klāt bija iespējams dabūt apkaltušus burkānus un apžuvušus gurķus. Tā vien likās, ka tās brokastis jau 3 dienas kā uzklātas gaidīja. Uzreiz savācām savas mantas un devāmies prom.
Tāda nu bija mūsu pirmā nedēļas nogale, kā laulātam pārim.

P.S. Tiesa gan, par misēkli ar numuriņu rezervācijām, tikām pie šampanieša pudeles un trauka ar augļiem. Ne tiem svaigākajiem augļiem, bet tomēr...

Katrā ziņā, nekad tur vairs neiegriezīšos!