www.sudzibas.lv Medusa Lounge,Burlesque Mīļās meitenes pat neejat uz pārrunām

Medusa Lounge,Burlesque - Mīļās meitenes pat neejat uz pārrunām

Sveikas!Vēlos painformēt nekādā gadījumā nepieteikties vakancēm https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/administrator/mbdxk.htmlhttps://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/administrator/lmiep.htmlKāpēc? Jo lielākā daļa no jums vienkārši iztērēs savu laiku, biju uz pārrunām un ko es uzzināju- to, ka būs jāiet pa ielām jāiepazīstās ar ''večiem'' jāvēlk tieši uz šīm vietām un jāpielauž, lai pērk dzērienus. Viens vārds- консуматорши.Pārrunās zaudēju valodu, kamēr man centās ieskaidrot to, ka tas nav nekas traks un, ja nelietoju alkoholu man tas nav jādara utt. Pēc gada tāda darba varēšu dtrādāt par karaoke administratori utt. MĪĻĀS MEITENES LŪDZU NEUZĶERATIES UN NENODARBOJATIES AR NEKO TĀDU IR TIK DAUDZ DARBU IESPĒJU VAI TIEŠĀM IR JĀIET UN JĀNODARBOJAS AR KO TĀDU!?

L Lepnā Lavīze 06.04.2015

Viņi pamatīgās auzās iebraukuši, pārkāpjot DL ar šo:

Ищем девушку на должность администратора. Хороший оклад. Cv с фотографией в полный рост

L Lepnā Lavīze 06.04.2015

Te vēl, dzimumdiskriminācija, , na ļico":
В кальянной в самом сердце старого города свободна вакансия на должность официанта (девушки). Хороший оклад. Cv без фото не рассматриваются.

M Martaarta 06.04.2015

Viņu tīklā ir apmēram 10 bāri visā Rīgas centrā, protams, neņemšos un nekur tālāk neiešu un nerakšos, vnk negribu, lai citas meitenes iekrīt un tērē savu laiku tā vietā, lai ietu uz kādām citām pārrunām un iespējams iegūtu daudz tīrāku un normālāku darbu.