Medicīnas sabiedrība ARS - Sūdzība

Kad maksā naudu un apmeklē ārstu, vēlies saņemt ne tikai kvītis un mudinājumu ātri visu apmaksāt, bet arī laipnu apkalpošanu. Sieviešu konsultācijā, kurā reizēm vēlos sakomunicēt ar savu ginekoloģi skarbi atsauc, ka ārsts nesniedz konsultācijas pa telefonu. Plānoju stāties grūtniecības uzskaitē, bet pārdomāju. Es labprāt samaksāšu 5 eiro vairāk privātpraksē, saņemšu laipnu apkalpošanu un arī ārsts veltīs ik pa reizei laika aprunājoties ar mani pa telefonu, nevis ik reizi liks ierasties un maksāt par vizīti, lai saņemtu apstiprinājumu kaut kam, jo tādā veidā kavē laiku dakters sev un arī pacientei! Esmu par kvalitatīvu apkalpošanu un arī pretim nākšanu no ārstu puses, jo katrs klients - īpaši grūtnieces, ir individuāls! Turpmāk nenākšu vairs uz Ars! Nekvalitatīvi! Neiejūtīgi un sajūta, ka cilvēkiem nepatīk savs darbs!

N Nikija7 15.03.2018

Pipeles