www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Slikts serviss, neprofesionāli

Medicīnas sabiedrība ARS - Slikts serviss, neprofesionāli

Atceros Ars kā profesionālu un foršu klīniku, kad apmeklēju to ~12 gadus atpakaļ, taču tagad - es reāli paliku uz pauzes. Pilnīgs kolhozs. Nostāvēju 2 cilvēku Rindā 30 minūtes, lai no reģistratūras operatores dzirdētu, ka man sākumā esot jāapmeklē pats ārsts un tikai tad jānāk uz reģistratūru, kautgan piesakot vizīti man teica tieši pretējo. Stāvot Rindā ārste vairākkārt nosauca manu uzvārdu sakot "ā tu vēl Rindā stāvi" un pacientei aiz manis pa visu gaiteni stāstīja, kā viņa nevarot viņu pieņemt, kamēr es neesot izstāvējis rindu. Tam visam pa virsu, reģistratūrā apkalpojošā operatore sēž galīgi bāla un punķodamās un šķaudīdama apkalpo klientus. Ja esat izvēlējušies piemaksāt par attieksmi un profesionalitāti, ieteiktu jums vērsties kautkur citur, jo arsam, acīmredzot, ir tik daudz pacientu, ka nespēj paši tikt galā.

04.10.2022