Medicīnas sabiedrība ARS - Slikts serviss

Noteikti neiesaku apmeklēt zobu higiēnisti Iveta Glodena. Tik brutālas metodes - strādā kā ar cirvi un kapli, turklāt nenormālā ātrumā - jādomā, lai pieņemšanas laikā "iespiestu" vairāk klientu. Rezultāts - paviršs, sasteigts darbs, ko apstiprināja cits higiēnists, pie kā pēc tam vērsos, lai pārbaudītu savas aizdomas, ka 35 minūšu ātrumā paveiktais darbs ir nekvalitatīvs.

Brutāla, nevietā ātri paveikta un nekvalitatīva zobu higiēna. Iestādes administrācijai vajadzētu papētīt, cik šī persona paspēj izmalt cilvēku vienas dežūras laikā. Nav brīnums par rezultātu.

U

BondsBonds 05.01.2020

Tā jau ir vadība, kura grib lai izmaļ ātrāk.

L Linda_J 06.01.2020

Pacienta apkalpošanas laiki tiek noteikti valsts likumos. Pieraksts notiek reģistratūrā. Katram pacientam ir atvēlēts vienāds laika posms saskaņā ar pierakstu. Iesaku uzrakstīt attiecīgai ministriai, lai pārskata pacientu pieņemšanas laika normatīvus.

E ELLIO 06.01.2020

Lūdzu MK noteikumus, kuros ir noteikts cik ilgā laikā ir jāsaplombē zobs vai jāveic zobu higiēna. Vienkārši interesanti.

E ELLIO 06.01.2020

Visvairāk iespārda komentārs, strādā ar cirvi un kapli. Laikam tad tajā mutē briesmīgi daudz nezāļu un akmeņu ko cirst un kaplēt.