Medicīnas sabiedrība ARS - Slikts serviss

Proktologs Gundars Forstmanis ir augstprātīgs un negrib uzrunāties normāli ar pacientiem. Diemžēl caur viņa riebīgo attieksme nevar izskatīt profesionālismu. Vairs negribu apmeklēt šo iestādi. Ir dažāda pieredze citās medicīnas iestādēs, bet šī ir viena no sliktākajām.
Es neprasu īpašu attieksmi, bet vienkārši neapslāpējiet, jo es runāju ar dakteriem diezgan cienīgi un pie tam maksāju €40 par katru konsultāciju.

02.10.2020

G gustavsj 29.06.2023

Man ar Gundaru Forstmani tieši tāda paša pieredze bija, pats arī sūdzību iesniedzu. Ļoti neisaku konsultēties pie šī ārsta!

K kott 12.04.2024

Pievienojos, varbūt Cēsīs viņš operē labi, bet Rīgā viņš pelna nevis strādā...radot neprofesionāļa attieksmi. Biju uz konsultāciju kuras laikā viņš neko "tādu" nekonstatē, bet problēma acīm redzama, izraksta viisneidarbīgākos preperātus kurus pat knapi var lietot profilaksei. Nonākam pie tā, ka taisām operāciju pēc manas iniciatīvas bez maz vai, pretī atbilde-ziniet, man ir rindas un visār aizejiet pie cita ārsta varbūt tas palīdzēs...

www.feniksscasino.lv