Medicīnas sabiedrība ARS - Nepareiza ārstēšana

Visu laiku uzskatīju ka, privātklīnikās strādā augsti kvalificēti ārsti . It sevišķi ARSā, daudzi tik ļoti slavē šo iestādi. Bet man nācās smagi vilties. Stāsts ir sekojošs. Man piedzima dēliņš kuram konstatēja greizo pēdu. DzN pateica, ka jāgriežas pie speciālista 2. nedeļu laikā. Saprotams ka valsts iestādē pie speciālista ātri tikt nav iespējams, tāpēc meklēju privātos. Atradu ARSā, ārsts ortopēds, pazvanot uz turieni noskaidroju, ka uz vizīti tiekam jau nākamjā dienā, par ko man bija liels prieks, jo domāju, ka beidzot mums pateiks kā rīkoties. Aizbraucot uz turieni pirmais pārsteigums bija, ka mums ir jāgaida 30 min, kaut mums bija konkrēts pieraksts, tālāk ieejot kabinetā satikām ārstu kurš likās ""zinošs"" apskatījis bērnu viņš pateica, ka mums tā pēdiņa ir jafiksē ar leikoplastu un jāmasē un lai atnākot pēc 3 mēnešiem. Par šo 15 min. konsultāciju viņš paprasīja 40 latus!!! Mēs dažas dienas ievērojām ārsta norādījumus, bet sirds kautkā nebija mierīga. (iedomājaties kā lai 2 nedēļas vecam bērnam noplēš 3cm platu un 15cm garu leikoplastu, kas uzlīmets pa visu kāju) Tāpēc griezāmies BKUS slimnīcā kur tikām 22. nodaļā, un varat iedomāties kāds šoks iestājās kad arsts ātri apskatot paziņoja liekam ģipsī. Tagad esam pārdzīvojuši 7 ģipšus un operāciju un tas viss pusotra mēneša laikā.
Škrobe jau ir par to, ka šis ARSa ārsts sasprauda batonus ausīs, labi, ka mums pietika prāta meklēt vēl kādu ārstu savādāk būtu līmējuši leikoplastu un dēlam visu mūžu būtu jāklibo vai vēl trakāk...
Drosmīgs šis ārsts, ja uzņemas tādu atbildību, labāk būtu pateicis, ka nav kompetents šajā gadījumā, bet laikam to naudiņu ļoti gribējās...

E Elizabete 09.12.2008

Man arī ir negatīva pieredze ar ARS. Konkrēti ar sieviešu konsultāciju. Tur ir tāds haoss, nekad vairs nevērsīšos tur pie palīdzības. Jāsaka, ka konsultācija, kas maksāja 30 Ls - nemaz nenotika, jo pie dakteres Melkas bez rindas līda visi.

L Līga 29.01.2009

Man bija sonogrāfija ARSā, kad biju stāvoklī.Daktere trīs reizes pārbrauca pār vederu ar savu ierīci, pateica, ka vissir slikti, kakla kroka palielināta un sirdi neredzot, bērns sarāvies čokurā, jo jo milzīgs tonuss.Pēc šīs vizītes divas nedēļas staigāju bimbādama, līdz tiku uz ģenētikas centru, kur mani apskatot dakters nevarēja saprast kas viņiem tai ARSā nepatika, viss bija normas robežās.Nu jau puikam 3 gadi, vesels kā rutks, bet atmiņas pretīgas, mūžam negribu vairs kāju spert šajā iestādē :(

. ... 29.01.2009

Nu sakiet man lūdzu, kur māmiņai prāts vest 2 nedēļas vecu bērnu uz ARSu!!! Tur tak konsultē tikai traumatologi, kas strādā ar pieaugušajiem!!! Zīdaiņa kaulu uzbūve - tā ir specifika, un būtu jākonsultējas tikai pie bērnu traumatologa!!!

L Līga 30.01.2009

Bet sakiet kura tad tā traumatologa prāts pieņemt tik mazu bērnu ja neko nejēdz?

L Liene 30.01.2009

Nu bet pasakot "es neko nejēdzu" būtu iedragāta viņa traumataloga slava un viņi to ļoti nevēlās, viņu slava ir viņu nauda, ja Jūs nebūtu gājusi un konsultējusies ar citu speciālistu viss tā arī butu palicis un neviens nemaz neuzzinātu, ka šis traumatalogs, kas konsultē ARSā ir nekompetents.

M Marija 20.03.2009

3 raza bila na prijomi u ginekologa, posle cego pereshla v drugoj centr, vse priomi vrac opazdivala na 20 minut, odin prijom otsidev 20 minut, skazali cto vraca segodnja voobse nebudet, xotja mogli menja predupreditj po telefonu, na vsex kartockax zapisivajut mobiljnij telefon.vipisivali toljko dorogie lekarstvo, odno iz kotorix ja kupila, no nestala upotreblatj, pokazala drugomu vracu, na cto mne skazali cto voobse neponjatno dlja cego ono mne bilo vipisano, ono nenuzno bilo mne voobse, a stoilo pocti 15ls, platja takie denjgi za prijomi, obsluzivanie i otnoshenie NIKAKOE!!!

L Līva 07.08.2009

Atbilde uz _ kur prāts vest tik mazu bērnu uz ARSu_ izmisums jo pazvanot uz BKUS rinda 2 mēnešu garumā, tāpēc tika meklētas citas iespējas un re Arsa mājas lapā skaidri un gaiši rakstīts traumatologs - ortopēds, bērnu ortopēds. kad pazvanīju un jautāju vai pieņems manu mazuli, teica jā vediet tik šurp. Ko tad man vajadzēja darīt, nevest? Ticība, ka palīdzēs bija liela bērnu ortopēds un vēl Arsā...

J Juris 10.12.2009

Stipri sāpēja mugura, pieteicu vizīti, rēgisratūrā ieteca neirologu.Jau nākamajā dienā varēja pieņemt, no polises iekasēja 22Ls.neirologs apskatīja-nozīmēja uz sonogrāfiju parbaudīt gūžas kaulu -iekasēja no polises 30LS. Gūža izrādās k
ārtībā, jāiet atkal pie neirologa-ieksē 18Ls.
Stāsta būtība ir tā ka ieraugot polisi tiek nozīmetas visādas izmeklēšanas, lai varētu vairāk nokāst naudu, jo maksā jau apdrošinātājs.
Tā arī man mugura sāp joprojām, nekādu ārstēšanu nesaņēmu, no polises noskaitīja 80LS!!!