www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Slikts serviss, briesmīga attieksme

Medicīnas Sabiedrība ARS Larisa Antonova - Slikts serviss, briesmīga attieksme

Tiku šodien pie ginekologa Larisas Antonovas, tik briesmīga ārsta vēl neesmu redzējusi, attieksme pēc principa, ko atnāci, pajautāja par sūdzībām un uzreiz pārtrauca ka negribot klausīt un man jāiet pie pavisam cita speciālista. Labi ka vispār krēslā paskatījās 5 sekundes un neko nenokomentēja, uztaisīja negribot ultrasonogrāfiju pateica ka es runāju muļķības, iedeva arī negribot nosūtījumu uz asinsanalīzēm un aizsūtīja prom.
Attieksme šausmīga, nokavēja manu vizīti uz 15 minūtēm jo aizgāja svinēt kolēģes dzimšanas dienu. Vizīte pie viņas maksā 40 eiro +35 ultrasonogrāfija, jūtos tā itkā vienkārši izmetu naudu.

V

Vagons Komā 13.08.2020

Man žēl ginekaloga, pie kura leņķī devās Staļins.

Saivii 14.08.2020

Es arii principaa nemaksaatu par taadu viziiti. Nejau taadu summu. Pusi no padariitaa un iet vinja bekaas!