Medicīnas sabiedrība ARS - Drausmīgs Serviss

Apmeklējot dakteri Daci Kreicšteini, saskarāmies ar drausmīgu attieksmi.
Aizvedot sešus mēnešus mazu bērnu uz USG gūžām, mazais no sānu pozās, kuras procesā tiek pieturēts plec un kāja, lai veiktu USG mazais raud un šādā pozā nav iespējams tik mazu bērnu nomierināt no neērtās pozas uz ko daktere reaģēja pārmetoši, ka es nevarot savaldīt bērnu un ka viņa netaisās turpināt apskati. Es nemākot nomierināt bērnu un ka šāda pieredze viņai ir pirmo reizi! Vai tiešām šādam mazam bērnam, kam ir sešas nedēļas man ir jāklausās pārmetumi?
Attieksmē bija šokējoša un bērnam lieks stress!
Pakalpojums maksāja 40eur un kuru mēs gaidījām vairākas nedēļas, lai beigās saņemtu pārmetumus un bērnam izveidots lieks stress!
Neiesaku šo drausmīgo sievieti, kas nezin, kā darboties ar zīdaiņiem!

29.03.2022

Papildināts Anna Hanna 30.03.2022

Daktere, kas veica izmeklējumu, kuru tā arī nespēja pilnībā veikt Dace Kreicšteine!

veesaa007 30.03.2022

Vispār dr.Kreicšteine ir viena no labākajām usg speciālistēm.
Un te ir māte, kura pat nezin sava bērna vecumu- 6 nedēļas vai 6 mēneši. Ir drusku starpība.

A Anna Hanna 31.03.2022

Bērnam ir sešas nedēļas, no tāda šoka, kas tika piedzīvots, ātrumā rakstot par šo atgadijumu ierakstijās mēneši!
un par šo notikumu tiek jau izziņots visās iestādēs, kur viņa apgrozās!