ARS Medicīnas Sabiedrība - Vizīte 21:30

Sveiki,
Interesanti fakti:

21.maijā vakarā pamatīgi sadūru kāju ar naglu, +- nekas ļoti nopiets, bet 22.maija rītā knapi no gultas izkāpu... 23. jau labāk... bet nu klausot citu ieteikumam 21:30 nolēmu doties uz ARS pēc palīdzības, kaut vai apskates, dezinficēšanas utt... Interesantākais tas, ka apsardzes darbinieks pasauca dežūrējošo "ārstu" vai ko tamlīdzīgu baltā halātā!!! Šī sieviete (neatceros kā sauc) man laipni paskaidroja, ka nekā palīdzēt nevarot pat neapskatoties un neiedziļinoties problēmā! Pat potes pret stingumkrampljiem neesot...

Jautājums nav grūts, bet atbildīgs: kapēc ir vajadzīgs algot "dežūrārstu", kurš neko nevar izdarīt??? Kādēļ tad tik bezatbildīgi tiek tērēta pacientu nauda algojot šādu "ārstu"?

Ļoti vīlies ilggadējs bijušais ARS klients

G

H hee 24.05.2011

Jo tālāk, jo trakāk! Būs jāpāriet uz tautas līdzekļiem. Nosmērē ar jodu un pieliec ceļmallapas.

S Sauliite 24.05.2011

a ko tieši gribēji lai ārsts bez potes, kuras viņiem nav, Tev izdara? pēc 3 dienām tur dezinficēt kaut ko nav jēgas, brūce gan jau ka nebija liela un pati būs savilkusies. Sūdzoties par ārsta neizdarību, Tu esi aizmirsis to, ka arī pacientiem ir pienākumi!

B Beāte 20.07.2011

ARS taču ir murgs, uz 1 slimnīcu labāk braukt vai uz jebkuru citu..

S Shisha 05.11.2011

Ja kas, tad darba laiks traumpunktam tur ir līdz 20.00
ARSā strādājošais dežūrārsts ir terapēts, kas var jums palīdzēt saaukstēšanās gadījumā.
Un pati esat vainīga, ka tik vēlu griezāties pēc palīdzības. Normāli cilvēki nāk uzreiz pēc traumas. Par savu slinkumu nevajag vainot citus.
P.S. Telefons, ja kas arī ir pieejams un var taču piezvanīt.

* ****** 05.11.2011

Jautājums taču bija, kāpēc jāalgo dežūrārsts, ja viņš neko nevar palīdzēt? Lūk tas gan ir interesanti! Ko kurš un kur varēja vai nevarēja iemērkt, nosmērēt vai kā citādi, nav pats svarīgākais.Kāpēc tu domā, ka viņš, tas ārsts, ir terapeits?Pie saaukstēsanās viņš vismazāk būtu vajadzīgs, jo jādzer tējas, jāguļ utt.Un ja liela temperatūra tad jāsauc ātrie.Kurš pie viņiem vilktos, pat iedomāties grūti.

E Eriks 13.12.2011

Neliels komentārs par šo dežūrārstu.
Šis ārsts ir ARS ātrās palīdzības ārsts. Viņam nav pieejams vakcīnas pret stingumkrampjiem, kas augšminētā gadījumā bija nepieciešama.
Viņš var palīdzēt ne tikai saaukstēšanās gadījumā, bet gan citos gadījumos kā asinsspiediens, sirdskaites vai kuņģa problēmas.
Arī saaukstēšanās gadījumā var apmeklēt ārstu - var izrakstīt recepti, slimības lapu, dot rekomendācijas kā ārstēties, veikt izmeklēšanu un nozīmēt, ja nepieciešams, antibiotikas.

I ieva 13.12.2011

pats vainigs, ka 3 dienas sez majas ar savu sadurto kaju. Man liekas, ka ARS ir privata medicinas iestade un acimredzot algo to, kas ir nepieciesams, nevis pusotru stundu pec traumpunkta darba laika beigam mekle poti kam, kas bezadbildigi sez majas.