LV RU
www.sudzibas.lv Medicīnas Sabiedrība ARS Dr. Ingūna Puķīte ir pilnīgi neprofesionāls ārsts

ARS Medicīnas Sabiedrība - Dr. Ingūna Puķīte ir pilnīgi neprofesionāls ārsts

Dr. Ingūna Puķīte ir pilnīgi neprofesionāls ārsts. Viņa man nespēja atbildēt praktiski ne uz vienu jautājumu un vienīgais, ko varēja izdarīt, bija shēmas uzzīmēšana- kā rodas menstruācijas. Tā kā mana veselības problēma ir nopietna, tad es vēlējos kaut kādu sakarīgāku paskaidrojumu par tās cēloņiem, bet viņa tikai klusēja un stulbi smaidīja. Apmeklēju vairākus ārstus, un visi man spēja pamatoti paskaidrot.

An

Komentāri (4)

La Laura 12.11.2008

Man atkal pilnīgi pretejas domas - ļoti patika vizīte pie Dr.Puķītes. Varu droši apgalvot, ka šī ir ginekoloģe, pie kuras iešu turpmāk - vienalga - cik maksās vizīte !!! Jauka, smaidīga, ļoti mierīga, atsaucīga, draudzīga - man ne mirkli neradās sajūta - kā tikt ātrāk ārā no kabineta!

Prieks, ka beidzot esmu atradusi foršu ginekologu!

Va Vannn 04.02.2015

Попали к ней на роды, вот имено попали. Я бы сказал, что она не то что непрофесианал, она реально опасна для пациентов. Обойдусь без подробностей, но советую очень прислушаться и надеюсь что ей аукнися, что она понатварила...

Vi vils 27.05.2019

medicīna nav tomēr priekš katra un pirmo komentāru pati rakstījusi!

Vi vils 16.06.2019

Viņai esot iesauka "smaidošā slepkava"!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes