ARS Medicīnas Sabiedrība - DR. Berģīte

Es nevienai grūtniecei neieteiktu apmeklēt DR.Berģīti uz sonogrāfa apskati. Viņa ir rupja, prasta, nekompetenta bāba.Savu darbu dara paviršī un varat ne tikai sajusties pazemotas, bet pazaudēt bēbi pēc tādas apskates!

U

E Elza 18.11.2009

Dr. Berģīte ir augstas klases speciālists, kurš neucinās ar garlaicības un uzmanības sindroma māktām sievām. Dara savu darbu. Un ļoti labi dara.

B Baiba 19.11.2009

Katram ārstam ir savi plusi un mīnusi, arī Dr.Berģitei, bet es pie viņas gāju visu grūtniecības laiku un nevaru teikt, ka nekompetenta vai prasta, zini, maz ir tādu ārstu, kam var zvanīt jebkurā diennakts laikā...lūk vina ir tāda, zvani, kad vajag, vares sarunāt tikšanos kad vajag, un palidzes kā var! Jā, ir, iespējams, savi mīnusi, bet tas uz visa labā fona pazūd! Un, jā, viņa nebūs tā, kas ucināsies, papaijās un bicināsies, ja Tu esi persona, kam tas vajadzīgs, tad Berģite Tev nebūs īstā ārste, viņa ir cilvēks ar konkrētu viedokli un savu nostāju, pieņem vai nē... !!!
P.S. man aug vesels, jauks puisītis un pasaku Paldies Berģitei par visu, kas grūtniecības laikā sniegts!

M mamma 05.01.2010

Nu mani dr. Berģīte teju pie pētera atlaida... Pirms 20 gadiem viņa dežūrēja Stradiņos, man bija spontāns aborts lielā laikā, nākamajā naktī pēc tā man kļuva ļoti slikti, izsauca Berģīti, viņa mani nolamāja par psihiski slimu (kā vispār var justies sieviete, zaudējot bērniņu), neizmērīja spiedienu, iešpricēja kādas zāles un tad es iemigu. No rīta ienāca ārstējošā ārste Tirāne un izmērīja spiedienu, tas bija 240/180. Steidzami lika pie sistēmas. Un teica, labi, ka jūs rītu sagaidījāt.

L Linda 05.05.2010

Super daktere! Piekrītu Baibai, viņai var zvanīt jebkurā laikā un viņa vienmēr atradīs laiku, kad pieņemt. Un viņa ir ļoti augstas klases speciāliste un ļoti sirsnīga un saprotoša ārste. Viņa ir mana ārste jau 15 gadus, un esmu ļoti apmierināta. Paldies viņai!!!

K Kristine 24.11.2010

ljoti forsa daktere!!!

S saarinja 27.02.2011

Piekrītu, ka dr. Berģīte ir nelaipna un neatsaucīga. Nu viņas kabineta izgāju ar asarām (un šaubos, vai grūtniecēm vajag saskarties ar nevajadzīgu satraukumu). Tāpēc viņu neiesaku, jo ir vēl daudzi citi speciālisti, kas viņas darbu paveiks ne sliktāk par viņu un ar lielāku cilvēcību.
Un iepriekš komentētais, ka
"Dr. Berģīte ir augstas klases speciālists, kurš neucinās ar garlaicības un uzmanības sindroma māktām sievām ",
manā gadījumā nu nepavisam nebija attiecināms, jo es ar savu laipnību, dzīvesprieku un iecietību centos bezjēdzīgi panākt viņas pretīmnākšanu, bet uz ikvienu jautājumu saņēmu atbildi - "to jums izskaidros jūsu ginekologs". Visu izmeklēšanas gaitu naidīgi klusēja un tad vienā brīdī pagrieza monitoru pret mani un briesmīgā tonī paziņoja - "Te ir tas jūsu brīnums". Likās, ka viņa ienīstu bērnus un viņai riebtos, ka esmu grūtniece. Tiešām. Varbūt man ir uzmanības trūkuma sindroms, bet tas bija par traku, zinot grūtnieču jūtīgumu.

M Madra 07.12.2011

Lasu tos negatīvos komentārus un nevaru saprast - vai tiešām Jūs runājat par to dakteri pie kuras esmu uzskaitē. Jo nu es varu teikt tikai un vienīgi to labāko un pozitīvāko. Pirmo reizi mūžā saskāros ar ginekologu, un domāju, ka mani nolamās ka tik vēlu eju pie ārsta, pluss vēl jāstājas uzskaitē jo biju stāvoklī. Bija pilnīgi pretēji, viņa man neko nepārmeta, nomierināja un tikai un vienīgi pozitīvi uzlādēja. Visu izstāsta kas nepieciešams, atsaucīga un laba ārste.

A Anna007 30.01.2013

Pati ar bērniņu biju uzskaitē pie dr. Berģītes. Varu teikt tikai tos pašus labākos vārdus. Lieliska dakterīte. Varēja zvanīt jebkurā laikā. Bija pat reize, kad brīvdienā no mājām izrāvām uz pieņemšanu. Biju diezgan paranoidāla un trauksmaina grūtniece, šad tad viņa mani pat drusk salamāja. Par ko viņai liels paldies, jo tas lika prasties un beigt izdomāt muļķības. Kas attiecas uz negatīvo pieredzi, ko meitenes raksta, vartu teikt, ka katram dakterim, diemžēl, ir šādi gadījumi, kad kļūdās, no kā cieš pacients, tikai labiem ārstiem to ir maz, sliktiem daudz.

I Ilze Pintāne 27.08.2014

Paldies dr. Berģītei, pie kuras grūtniecības laikā gāju uz sonogrāfiju, par iejūtību, iedrošināšanu, superlabvēlīgo un profesionālo attieksmi. Piebildīšu, ka pēc ārstu kanoniem biju "veca" grūtniece ar potenciāliem ģenētiskiem riskiem, turklāt esmu ļoti emocionāla un jūtīga. Taču daktere Berģīte sonogrāfijā redzēja tikai labo un to vēl prata ietērpt tādos vārdos, kas aizkustināja līdz sirds dziļumiem. Un neviena slikta, biedējoša vai aizskaroša vārda! Manai princesītei tagad ir jau 5 gadi, un dakteres Berģītes prognozētais ir tuvu patiesībai (vislabākajā nozīmē). Joprojām dakteri atceros ar cieņu un pateicību. Nesen atradu savu grūtniecības laika piezīmju kalendāru, kurā pēc USG pie Berģītes biju ierakstījusi "Superdaktere!".

O ozola_liena 06.07.2015

Biju uz krūšu sonogrāfiju pie Apšinieces, atklāja "fibrodenomu", aizsūtīja staigāt uz gadu. Parādīju Berģītei rezultātus, izrakstija man dzert mastodinonu un staigāt gadu. Sirds bija nemieriga, pēc 7 mēnešiem aizgāju uz onkoloģijas centru, kur sonogrāfs uzreiz ieraudzīja veidojumā ļaudabīgu audzēju. Pēc mēneša amputēja visu krūti - multicentrisks audzējs ar vairākiem mezgliem. Tagad ķīmija (esmu bez matiem:(), tad stari, gadu smags preparāts imunsistēmai, tad 5 gadi hormoni. Bet es tik ļoti gribēju bērniņu! :((((
Negribu neko sliktu teikt par shīm ārstēm, bet... Meitenes, sievietes, rūpējieties par sevi pašas! Veselību visiem!

S Satrauktaa maamina 10.02.2017

Esmu jau 36. nedēļā, vakar biju pie šīs "jaukās" ārstes, kaut arī visu laiku paveicās tikt blakus kabinetā pie otras ārstes, kura tiešām bija zinoša un patīkams cilvēks, saku lielu paldies, ka tiku pie viņas. Bet šī, tik rupju attieksmi nu vel neesmu sajutusi, ienākot kabinetā jau sāka morāli sagraut ar to kādēļ es šeit vispār esmu atnākusi un kādā sakarā es ar saviem dvīņiem esmu parakstījusi līgumu ar vecmāti, ne ārstu, man taču esot vajadzīgs ārsts, uz ko es atbildēju-man nav tūkstots eiro līgumam ar ārstu un tas nav vajadzīgs. Lai nu kā, bet visas apskates laikā pūta, elsoja, kā pūķis, nedod Dievs, es pajautāju kāds dzimums, jo otra ārste vienmēr teica, ko redz, pie kā šī atbildēja, ka viņai neesot laika tagad skatīties, kas,manuprāt, ir viņas darbs-teikt ko viņa redz. Apskates laikā ļoti spēcīgi spieda ar aparātu pa vēderu, teicu, ka sāp, uz ko viņa atbildēja-viņai taču ir jāredz...Rezultātā šodien man uz vēdera ir divi zilumi, par kuriem ļoti satraucos, un arī bēŗnu kustības ir ļoti spēcīgas, reti, kad nespārdās. Pirmdien jādodas pie ginekoloģes, kura cerams apskaidros un nomierinās, kas ir noticis, bet es esmu šokā par šādu attieksmi...Nedod Dievs šī nekompetentā ārste būs ko nodarījusi maniem dvīņiem...ļoti dārgi par to samaksās...Nevienam neiesaku L.Bergiti!

L Lena F. 10.08.2017

O4enj xorowaja vra4j dr. Berģīte! Vnimateljnaja, otve4aet na vse voprosi, daze glupie :D ... Kazdij raz pered vizitom k nej u menja ku4a voprosov i bespokojstv, no vixodja iz kabineta, ja s4astlivaja! Boljwoe spasibo ej za eto!

I Iewiii 10.07.2018

Es tik pacilātā garastāvoklī atvadījos no dakterītes.
Pirmā trimestra USG ☺️
Burvīgi man visu izklāstīja - parādīja un pati priecājās un teica (re kā kustina pirkstiņus). Visa vizīte bija burvīga! Prieks, ka ir dakteris, kurš paceļ trīs metrus virs zemes no prieka, kas radās.