Medicīnas centrs Pulss 5 - Apkalpošana

Esmu šokēta. Pamatīgi apaukstējos (iesnas, sāp kakls, sāp acis...) , zvanīju ģimenes ārstei, jo pierakstu pie viņas varēja dabūt tikai rīt, saku, ka ar šodienu vēlos atvērt slimības lapu, jo nespēšu aiziet uz darbu. Prasa kādi simptomi man. Visu nosaucu. Jautā vai ir temperatūra, saku, ka vēl nav. Un tad sākās braukšana virsū - "kāpēc negribi iet uz darbu? Tu vari iet. " es viņai atbildu, ka tiešām jūtos slikti, un, ka nespēšu darīt fizisku darbu. "pasmērē degunam kādu ziedi, "-atbild viņa.
Es saku: " man nav nekādas ziedes. "
man parasti ir lielas problēmas ar degunu un iesnām, ja kaut ko tādu saķeru ir liela iespēja, ka nāksies degunu skalot. To es darīt nevēlos, tāpēc, pie viņas vēlējos iet.
"tad nāc uz akūto stundu pie manis šovakar. Apskatīšos, kas tev tur ir, " ļoti nelaipnā tonī atbildēja un nometa telefonu.
Pēdējo reizi, kad gāju pie viņas, dusmīgi brauca virsū, kāpēc pašā sākumā negāju, ja jau jutu simptomus un bija slikti. A tagad bļauj virsū kam man slimības lapu, lai degunam smērēju mistisku ziedi. Kas tā ir par attieksmi? Kad lūdz palīdzību bļauj virsū, kad dara otrādāk ar nav labi, ko tad mums pacientiem īsti darīt? Labi, ka darbā saprotoši cilvēki un par slimības lapu kuru nevēlas dot varēšu uzrakstīt, ka ņemu brīvdienas. Katrā gadījumā aiziešu, bet šī būs pēdējā vizīte pie viņas kā pie manas ģimenes ārstes. Un vēl labs jautājums, vai tikšu pie viņas, jo vienmēr pilnas rindas. Kā vispār tādi cilvēki var darīt šādu darbu?

BondsBonds 16.02.2017

Nēesmu dzirdējis ka mūsu valstī ārstē caur telefonu!?

W WtfF 24.05.2018

И лечат, и левые больничные дают по телефону)
Любой каприз за ваши бабки.

п.с. а что фамилия семейного врача не указана? страна должна знать своих героев. Я вот не хочу на такую дуру нарваться, а потом объяснять работодателю, почему у меня больничный хер знает когда открыт.