Medicīnas centrs Pulss 5 - Inga Kalere

Sveiki, visiem kas plāno apmeklēt neiroloği Ingu Kaleri, viņa pēc attieksmes šķiet ļoti forša un zinoša bet aizgāju pie viņas ar problēmu ka no rīta tirpst rokas, viņa aizsūtīja uz parbaudem. Rezultātā paziņoja ka esmu nenormāls alkoholiķis jo ir toksisks nervu iekaisums un sievai vaicāja vai vsp grib tādu cilvēku kurš 34 gados ta nodzeries. Vienvārd sakot mani norakstīja. Aizejot pie citas zinošas neirokirurges sapratu ka tas viss ir sviesta, jo vnk no fiziskās piepūles cīpslas nospiež nervus. Un ar to saskaras gandrīz katrs otrais kam ir fizisks darbs.Kā vispār tā var jo sabiedēja mani un sievu ar operāciju un ar amputāciju ja lietošu vispār alkoholu bet izrādās ka alkoholam ar to nav ne mazākā sakara.
P.s. lietoju alkoholu tikai svētkos.

T

T Toypentu 20.03.2021

Nepiekrìtu. Daktere Kalere ir ĺoti zinosa. Un vina passka visu acis. Ja ir gruti pienemt patiesibu ta ir tikai pacienta problema. Alkoholikim gruti atzit savu to ka vins ir alkoholikis.