www.sudzibas.lv Mēbeļu Tirgus krāpšana, slikts serviss, rupjība

Mēbeļu tirgus - krāpšana, slikts serviss, rupjība

Esiet uzmanīgi!!!!!!!!! Arnis Bērziņš uzdodas par mēbeļu meistaru, caur paziņām uzmeklēju un uzsāku sadarbību(ko tagad smagi nožēloju).
Skapi pasūtīju Aprīļa sākumā, bet virtuves iekārtas salikšanu aizrunāju ! aprīļa beigās,lai ap 11-15. maiju vienas dienas laikā varētu visu izdarīt(tā tika solīts.
Meistars darbus veic bez tāmes, bez skicēm ar nenormālu kavēšanos .
Es pat pati biju uzskicējusi istabas skapi,bet uztaisīja ar lielu kļūdu, izmēri nepareizi, uz to vēl pievēru acis.
Virtuves iekārtas uzstādīšanu un šo to pielabot (palūdzu savas vēlmes), pat nofotografēju un viņam e- pastu nosūtīju. Par nelielu virtuves iekārtas salikšanu(gatavas fasādes un daži gatavi moduši moduļi,durtiņas un darba virsma tika paprasīts 280eur, nobrīnījos,ka tik dārgi tikai par uzstādīšanu, ,ber cerēju,ka viss būs smuki un perfekti, bet galu galā, gāzes plīts tika uzstādīta uz koka kluča(nepārspīlēju, pat lauku sētā neko tādu nebiju redzējusi), pasūtītie plauktiņi un maliņas netika uztaisītas(kad jautāju kāpēc nav, tad tika bļauts, ka gribējusi tak pa lēto).
Un ar to vēl nepietika, tika vēl papildus pieprasīta summa par braucienu uz DEPO(15 eur) par tādu naudu es at taxi varēju 3x aizbraukt, ja būtu pirms tam pateikts.
Arnis Bērziņš haotisks, nervozs, ļoti rupjšs, uz dialogu neiziet un problēmas nerisina.
Kad lūdzu,lai uzrāda man čekus, tad nu satrakojās ne pa jokam,bet čekus man neatdeva un pat neaparādīja, teica,ka man nākšoties maksāt dārgāk, kad teicu,ka maksāšu, bet gribu redzēt cik iztērēts par materiāliem un cik par darbu, tas tika ignorēts. Labi,ka pēdējo sarunu ierakstīju telefona diktofonā un ir pierādījums par krāpnieciskām darbībām.
UZMANIETIES NO KRĀPNIEKA ARŅA BĒRZIŅA (Tālruņa numurs:29249324; e-pasts: [slēpt]@tvnet.lv).
Esmu pusi mūžu nodzīvojusi, bet ko tādu piedzīvoju pirmo reizi.
Domāju,ka ar tādiem darboņiem ir jācīnās VID un ekonomikas policijai un ar steigu!!!!!!
Neapmierinātā kliente Inese