www.sudzibas.lv Mēbeļu Outlet Ilga piegāde un bojāta prece

Mēbeļu Outlet - Ilga piegāde un bojāta prece

Pirmkārt, kad veicām apmaksu janvāra beigās par dīvānu, mums teica, ka tiekam sarakstā, kurš pēc pusotras nedēļas būs klāt. Gaidam, gaidam... Paiet 2 mēnēši līdz nolemjam veikt pirmo zvanu uz veikalu, lai painteresētos par mūsu preci. Tā mēs zvanījām ik pa pāris nedēļām. Atbildes bija sekojošas... Vai nu fūre nebrauks speciāli dēļ mūsu 1 dīvāna, vai nu fūrē nebija vietas mūsu dīvānam, vai nu Polijā visu nedēļu svētki un tāpēc neviens nebrauks (svētku dienas bija tikai 2) . Un tā paši zvanot tikai saņēmām kaut kādu informāciju. Pagāja 4 mēneši līdz kamēr saņemam informāciju (paši atkal zvanot) , ka beidzot dīvāns ir rīgā. Un nu 4 mēnēšus nogaidījuši vēl par piegādi jāmaksā 35€ par vešanu un 5€ par to, ka uz pirmo stāvu palīdz ienest... Labi. Štruntrs ar to vešanu un nešanu. Saliekam dīvānu... Viss it kā ok. A spilvens sapelējis... Atkal kaut kur kaut kas jāsūta. Kaut kas jāgaida... Nebeidzamais aplis ar viņiem. Neiesaku. Ļoti neprofesionāla attieksme. Un nav nākšana pretī saviem klientiem.

30.05.2019

I

D Dioniss 14.02.2019
Piegades lacks ir neadekvats

Pasutijums tika veikts (apmaksats) 5.12.2018 lidz sim bridim (14.2.2019) pasutijums nav piegadats.