www.sudzibas.lv Mēbeles24.lv Slikts serviss, ilgs pasūtījumu izpildes laiks, šausmīgs klientu serviss

Mēbeles24.lv - Slikts serviss, ilgs pasūtījumu izpildes laiks, šausmīgs klientu serviss

2017. Gada decembra vidū veicu pasūtījumu. Dīvāns, kuru izvēlējamies sūtīt birojam nebija pieejams uz vietas veikalā, tādēļ to nācās ražot pēc pasūtījuma ar maksimālo izgatavošanas laiku 8 nedēļas. Lūdzu sagatavot rēķinu, iekļaujot gala summā arī piegādes izmakas. 6 nedēļas pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksas zvanīju uz veikalu un komunicēju ar sievieti vārdā lilita, lai pārliecinātos, ka ar pasūtījumu viss ir kārtībā un viņš tuvāko 2 nedēļu laikā būs gatavs. Lilita solīja pārliecināties par situāciju un atzvanīt, rezultātā, protams, man pašai bija viņu jāmeklē vēlreiz nākošajā dienā, lai rastu atbildes un noskaidroju, ka precei jābūt gatavai solītajās 8 nedēļās. 10 nedēļas pēc pasūtījuma veikšanas, dīvāns joprojām nav piegādāts un es sazinos ar lilitu vēlreiz, jeb precīzāk vēl 3 reizes zvanīju, 3 dienas pēc kārtas, līdz lilita vienkārši izvēlējās vairs neatbildēt uz maniem telefona zvaniem, bet cēla klausuli, kad zvanīju no cita numura. 3 mēnešus pēc pasūtījuma veikšanas viņa ar mani sazinājās un paziņoja, ka dīvāns ir gatavs un, lai pati braucu viņam pakaļ, teicu, ka ir nepieciešama piegāde, lilita apgalvoja, ka tāda runa mums nav bijusi. Par laimi komunicējām e-pastā, kur, protams, ir skaidri redzams, ka piegāde tika pasūtīta. Pēc visa šī laika, šausmīgā servisa un nožēlojamās attieksmes, kuru saņēmu, lilita man vēl draud ar to, ka kurjers dīvānu nepiegādās, kamēr nebūs saņemts 15 eur pārskaitījums par pakalpojumu. Nevarēju solīt, ka kompānijas grāmatvedība šo rēķinu paspēs apmaksāt līdz norunātajam piegādes datumam, tāpēc teicu, lai ved preci uz norādīto adresi un nestāsta man, ka piegāde netika sūtīta. Pēdējā telefona saruna ar lilitu beidzās ar to, ka viņa uz mani sāka bļaut jautājot, kur ir problēma. Kamēr es viņai centos izskaidrot, kur ir problēma, lilita man vienkārši nometa klausuli.
Īsumā sakot - nevienam nekad neiesaku izvēlēties šo mēbeļu veikalu! Par pašu preces kvalitāti vēl neko nevaru spriest, bet klientu serviss ir zem jebkuras kritikas. www.mebeles24.lv ir pieejams publisks pasūtījumu/piegādes līgums, kurā atrodami pārdevēja/pircēja pienākumi un tiesības, pēc pieredzes varu teikt, ka nevienu no pārdevēja pienākumiem šī kompānija nepilda un ar tādiem darbiniekiem kā lilita, šī veikala reputācija un klientu apkalpošanas serviss nekad neuzlabosies. Bet nu... Vēlu veiksmi! ;)

L

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes