Mēbeles24.lv - Krāpšana

2018.gada 14.martā pasūtīju mēbeles veikalā Gunāra Astras ielā 7a. Samaksāju daļēju priekšapmaksu. Tika apsolīts piegādāt preces 3-4 nedēļu laikā. Tuvojoties minētā termiņa beigām, zvanīju uz veikalu, kur man rupji atcirta, ka tāds termiņš nekad neesot ticis solīts, ka mēbeles būšot aprīļa beigās. Intensīvi zvanīju uz veikalu visu aprīli un vienmēr saņēmu solījumu atzvanīt, bet nekad neatzvanīja. Līdz 21.aprīlī aizbraucu uz veikalu un kātienē tika teikts, ka viņi redzot, ka prece būšot Rīgā līdz 25.aprīlim, sarunājām piegādi uz 28.aprīli 13:00-14:00. 28.aprīlī saņēmu zvanu no veikala, man tika teikts, ka prece neesot atnākusi un piegāde būšot ceturtdien 31.aprīlī, 31.aprīlī piegādes nebija, neviens nezvanīja, zvanīju uz veikalu, solīja atzvanīt, neatzvanīja. 1.jūnijā tas pats. 11 nedēļas pēc pasūtījuma (termiņš bija 4 nedēļas) man nav informācijas, vai preci jebkd saņemšu. žēl laika, ko veltīju čakarējoties, žēl priekšapmaksas.

Papildināts Sibemols 10.07.2018

Uz 10.07.2018 mēbeles nav atvestas kā arī nav informācijas, kad tiks atvestas. Jau kuro reizi solīja piegādi (uz šodienu), bet notiek velta gaidīšana. Uzzvanit uz veikalu noskaidroju, ka piegādi nemaz neplāno. Kārtējo reizi izkārto laiku gaidīšanai un ne viens pat nepiezvana, lai painformētu, ka atkal var negaidīt.

Papildināts Sibemols 20.07.2018

Pačakarējuši viņi ir pamatīgi. Taču priekšapmaksu var atgūt uzrakstot viņiem iesniegumu un pieprasot avansa atmaksu. Naudai jātiek atgrieztai 10 darba dienu laikā. Ja tas nav izdarīts, rakstiet iesniegumu policijai, par krāpniecisku darbību veikšanu ar mērķi piesavināties jūsu naudas līdzekļus.

donna b 02.06.2018

Nja. Man vajag divanu. Nav vairs ideju, kur pasutit jo atsauksmes par vairakiem mebelu interneta veikaliem vienkarsi sausmigas...

S Sibemols 20.07.2018

Šodien ir 20.jūlijs. Preces nav un neviens nezin, kad būs. No veikala darbinieku puses mūžīgi solījumi, ka "nākošnedēļ noteikti būs", neatzvana, pazūd, līdz atkal zvanu un viss no sākuma. ir pagājuši vairāk kā 4 mēneši, kopš gaidu savu pasūtījumu. Jūnija sākumā izspiedu viņiem garantijas vēstuli ar termiņiem, tie arī nav ievēroti. Internetā atradu īpašnieka tālruņa numuru, viņš pacēla un tēloja, ka neesot īstais, ka esot draugs un ka nodošot viņam info un lūgumu pazvanīt. Nav nekādas iespējas noskaidrot, kad būs prece.