Mēbeles24.lv - Slikts serviss

Esam ļoti kļūdījušies, pasūtot jaunu virtuves iekārtu firmā “Mēbeles24.lv”. Viss bija skaisti un rožaini līdz brīdim, kamēr tika veikts pasūtījums un samaksāta nauda. Tika solīti ļoti labi meistari, kas vienas – divu dienu laikā uzstādīs virtuves iekārtu.
Montāžas darbu laikā bija ļoti daudz kļūdu un bojājumu. Meistari mainījās, lika kopā, jauca ārā un atkal lika kopā, mainīja sabojātās detaļas. Ir bijuši četri meistari. Trīs mēnešu laikā visi uzstādīšanas darbi līdz galam vēl joprojām nav pabeigti.
Kad beidzot būs pabeigta virtuve, būsim spiesti taisīt remontu vannas istabā, jo ‘’ļoti labais meistars’’ urbjot caurumus, lai piestiprinātu sienas skapīšus ar dažāda izmēra skrūvēm, kādas nu tanī brīdī trāpījās pa rokai, divas reizes izurbās cauri sienai, sabojājot vannas istabas flīzes.
Uz savu sūdzību firmai SIA “Rarus” (Mēbeles24.lv), saņēmām atbildi, ka paši esam vainīgi, jo neesam izmērījuši sienas biezumu?! Kaut gan pirms pasūtīšanas firmas pārstāvis veica mērījumus, par ko tika samaksāts.
Interesanti, kā iepriekšējo, veco virtuves iekārtu citas firmas meistari bija piestiprinājuši pie sienas, neko nesabojājot?

U Undo 28.05.2017

Varbut sazinamies,jo esu tas viens no meistariem-varetu iegazt to firmu,jo vina tapat nemaksa naudas...