www.sudzibas.lv Mēbeles24.lv Nekvalitatīva prece un laika vilkšana mēnešu garumā

Mēbeles24.lv - Nekvalitatīva prece un laika vilkšana mēnešu garumā

Iesaku visiem izvairīties no šī uzņēmuma veikaliem. Preces ir nekvalitatīvas un pašā uzņēmumā valda šausmīgs bardaks. Man oficiāli firmas pārstāvji ir konstatējuši, ka prece ir brāķis ar defektiem, bet jau mēnešiem tiek vilkts laiks un netiek atgriezta nauda LR likumdošanā noteiktajā kārtībā. Uzņēmums acīmredzami nevēlas sadarboties, lai atrisinātu radušos situāciju. Rezultātā atlika vērsties PTAC, kas turpmāk risinās šo situāciju.

Vēlreiz iesaku izvairīties no preču iegādes šīs firmas veikalos!

Facebook.com šādu komentāru uzņēmuma pārstāvji vienkārši izdzēsa, jo tas viņiem nebija ērts. Es šo situāciju varu pierādīt ar oficiāliem iesniegumiem, uzņēmuma atzinumiem utt.