www.sudzibas.lv Mēbeles24.lv Nekvalitatīva prece

Mēbeles24.lv - Nekvalitatīva prece

Diemžēl, pirms pirku savu jauno dīvānu, neatvēru vispirms sūdzības.lv, lai pārliecinātos,ka Mēbeles24 nu it nemaz neatbilst godprātīga pārdevēja standartiem!
Iegādājos dīvānu, nepagāja ne 2 mēneši, kad kādu vakaru , iesēžoties dīvānā un cenšoties atspiesties, sajutu,ja atzveltne vairs neturas savās vietās. Konstatēju, ka atzveltnes stiprinājuma vietas ir izlūzušas laukā no skaidu plāksnes. Naivi cerot, ka arī manā gadījumā darbojas 2 gadu garantija, iesniedzu Mēbeles 24 jeb SIA " RARUS" garantijas pieteikšanas veidlapu+ fotogrāfijas! Gribu piebilsti, ka savu jauni pirkto dīvanu ne tīši bojāju , ne izmantoju lietām, kam tas nav paredzēts.
Gaidīju 14 dienas! Tad nu pēc 14 dienām saņēmu atbildi - Ka mans pieteikums ir noraidīts un, ka preces bojājums ir radies preces mehāniskās darbības rezultātā un tas nav nekādā mērā saistīts ar ražošanas defektu. Piebildīšu, ka lēmums tika pieņemts apskatot vien dīvāna foto. Ja gadījumā vēlos šī dīvāna remontu, varu samaksāt 40 EUR(neieskaitot piegādi un montāžu) un tas tiks saremontēts...
Protams, ar šādu atbildi nebiju mierā, jo iegādājoties dīvānu, cerēju, ka kalpošans termiņš nebūs vien 2 mēneši.
Mēģināju sazvanīties telefoniski , jautāju kā man rīkoties, ja mani šī atbilde nepavisam nepatīk, atbildēja, ka varu rakstīt atkārotu pieprasījumu ,kuru izskatīs 15 dienu laikā, bet visticamāk lēmums netiks mainīts, jo visdrīzāk jau tad būšot kaut kāda veida noilgums..
Uzrakstīju otru iesniegumu, gaidīšu 15 dienas , pēc kura uzņēmumam man ir jāsniedz atbilde! Protams sazvanīju arī PTAC kur man pateica , ka ja ši atbilde atkal būs negatīva jāmeklē man ir uzņēmums kurš nodarbojas ar mēbeļu remontu , jāsaņem būs atzinums par mēbeles defektu!
Nevienam nekad nekad neieteiktu iegādāties mēbeles no šī pārdevēja! Jo var redzēt ka šis ir nekompetents uzņemums , jo sevi klasificē tikai un vienīgi kā starpnieku un ka viņi par neko īsti neatbild!

H

L Lita 25.01.2018

Man precīzi tāda pati situācija ar krēslu.
Rakstīju vairākkārt...un saņemu tikai atteikumus.Šķiet ,ka tie ir sagatavoti gatavi šabloni.Tikai piemēro situācijai,
Mebeles24.lv nav godprātīgi pret saviem pircējiem!