Mēbeles24.lv - Krāpšana

03.06.2018. Veikalā Mēbeles24. Gunāra Astras iela 7a, Rīgā. Vēlējāmies iegādāties stūra dīvānu. Viņam bija atlaide un pārdevēja teica, lai atlaide būtu spēkā mums nepieciešams uzreiz samaksāt 30% no summas. To mēs darījām. Dīvāna pilna cena ir 1559€ tika iemaksāta 765€. Pārdevēja teica, ka būs nepieciešams maksimums 3 mēnešus gaidīt. Samierinājos, jo šādu termiņu mums solīja visos veikalos. Pēc 3 mēnešiem viesistaba tukša un vēl gaidījām. Zvanījām. Drausmīgā, lauztā latviešu valodā sieviete nespēja sniegt atbildes uz jautājumiem. Vienīgais skaidri spēja pateikt bija:” Gaidiet, nākamnedēļ būs!” Protams, pienāk nākamā nedēļa un nav. Veltīju laiku, lai sazvanītu un, protams, konkrētu laiku nespēj pateikt. 09.10.2018. Velprojam dīvāna nav un ziņas nekādas nav kaut līguma ir punkts, ka firmai ir jāsniedz rakstiskā informācija patērētajam par jebkādam problēmām un jāvienojas par piegādes termiņu.

09.10.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

K Kristine 30 16.10.2018

Es arī saskāros ar šiem krāpniekiem , Pasūtiju dīvānu kuru solija piegādāt 2 mēnešu laikā , biju iemaksājis rokas naudu un līgumu parakstiju vēlāk , līgumā izrādās preci var piegāda 3 mēnešu laikā un ja rodas sarežģijumi var pararināt vēl uz 3 menešiem .
Pēc tam kad biju samaksājis pirmo iemaksu attieksme pret mani uzreiz mainijās , pret sūdzībām tika atbildēts krieviski un ar pārmetumiem ko es gribu , ja līgumā paredzētais laiks nav beidzies .
Dabuju atpakaļ savu iemaksāto naudu jo vairākas reizes braucu kaunināt pārdevēju kurš man solija dīvānu 2 men laika un stāstiju visiem veikala apmeklētājiem ,lai labāk neko šajā veikalā nepērk . Izrādās Mēbeles 24 nav uzņēmuma nosaukums , Nesen bija Sia Rarus , bankrotēja un izveidojās Sia Mersik , bijis arī tāds Dilaram un domāju daudzi savus pasūtijumus nesaņēma .
Ja viņus neliksiet mierā un nerakstīsiet sūdzības , tad riskējat vispār neko nedabūt ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes