Mēbeles24.lv - Krāpšana

Arī es paliku bez mēbeles un naudas. Pasūtīju dārza mēbeli ar piegādi, uzreiz saņēmu e-mail, laipnības pārpilna kundze palūdza apstiprināt pasūtījumu un veikt avansa maksājumu, solot preci pēc nedēļas. Neko nenojaušot, ka esmu uz āķa labi organizētiem zagļiem samaksāju visu summu. Un tad arī viss, ne miņas, ne ziņas.Lieki teikt, ka pēc nedēļas viņi nelikās ne zinis, zvanīju pats, solīja vēl pēc nedēļas. Veikalam ir labi atstrādāta shēma atbildot uz zvaniem vai e-mail, vai neatbildot vispār, ja tas ir vajadzīgs. Viņi zin ka paliks nesodīti, jo policija ar krāpšanu laikam vairāk nenodarbojas.

F FisTeRs 18.04.2017

Jūsu gadījumā Jums ir jāgriežas nevis policijā, bet gan Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Tā kā Jūsu situācija ir diezgan izplatīta mūsdienās, PTAC piedāvā savas konsultācijas patērētājiem, kā jārīkojas šādos gadījumos. Līdz ar to iesaku Jums sazināties ar viņiem, jo pēc likuma komersantam ir jāatgriež Jūsu naudu.