www.sudzibas.lv Mēbeles24.lv piegāde un solījumi

Mēbeles24 - piegāde un solījumi

Nekad, NEKAD neiesastieties ar šo firmeli mebeles24.lv. 04.03.2013. pasūtīju ādas dīvānu, iemaksāju avansu. Solīja piegādāt 6 nedēļu laikā. Pēc sešam nedēļam, nesagaidot nekādu info , zvanu , prasu, kas ar manu pasūtījumu? Būšot līdz aprīļa beigām. Pienāk maijs, šoreiz rakstu, nevis zvanu: kas ar manu pasūtījumu? Dīvāns beidzot esot gatavs, nākamnedēļ, pirmdien pateikšot kad precīzi piegādās. Pienāk pirmdiena, otrdiena..Trešdien zvanu-gribēju uzzināt.. "Jūs jau pag. nedēļ rakstījāt.."" dzirdu klausules otrā pusē, tjipa, ko traucējat, ko atkal vajag. Nesūtīšot fūri dēl viena mana dīvāna, nākamnedēļ (maija vidus!!) pateikšot, kad varēs piegādāt, tad dīvānam vajagot būt Rīgā (piegādās no ārzemēm). Būs pagājuši 2 ar pus mēneši kopš veicu pasūtījumu. Kad saņemšu, vēl joprojām nezinu... Visvairāk tracina, ka NE REIZI viņi nav uzskatījuši par vajadzīgu piezvanīt vai uzrakstīt un painformēt kas notiek, ka kavēsies utt.

A Alexa 10.05.2013

Kā var atdot avansu bez nekā, bez līguma? Kad pasūtam PVC logus vienmēr ir līgums, termiņi un termiņu kavēšanas nosacījumi un pat garantija!Ja Jums būtu kāds papīritis, tad nav ko sūdzeties! Sēdi un klusi gaidi kad būs ādas dīvans!

S setline84 13.05.2013

TO ALEXA: Un kāpēc tu, gudrīte (-ts) domā, ka nav noslēgts nekāds līgums?? Ka tik patēlot no sevis nezin ko. Līgums ir, 5% atlaidi (soda naudu) dabūšu, bet es to nevaru nosaukt par labu servisu tāpēc arī brīdinu!