www.sudzibas.lv Mēbeles24.lv nekvalitatīva produkcija

Mebeles 24 - nekvalitatīva produkcija

Nevienam neiesaku sadarboties ar šo kompāniju. Pasūtīju virtuves mēbeles un koridora skapi ar bīdāmām durvīm (Spicē), laicīgi samaksāju avansu un tad sākās problēmas. Pārskatot sastādīto projektu atradu kļūdas, bija pazaudēti 60 cm. Pasaucu, lai paši pārmēra, jo nebija pārliecības, ka savas kļūdas nenogāzīs uz mani , sak pats mērīji, tāpēc nepareizi. Pārtaisīja projektu un sāku gaidīt, kad piegādās. Ar lielām gaidīšanā un zvanīšanām beidzot piegādāja. Šeit sākās nākošās problēmas. Ja ar virtuves mēbelēm vēl kaut kā, tad koridoram atveda durvis un pārējās sagataves, kuras var dabūt DEPO, bet izrādās, ka tās visas jāpiezāģē uz vietas. Tad kāpēc jātērē laiks kaut kādām mērīšanām. Vispār kur ne pagriezies, kaut kādas problēmas . Izmēri vai nu par lielu (labi var nozāģēt uz vietas (!?), bet ko tu īsam izdarīsi protams var piestiķēt klāt (!)). Arī piegādes nekomplekts. Tad nav kādas detaļas, vai ja ir, bet nav pietiekamā daudzumā. Arī attieksme, ja norunājam, ka atzvanīs un informēs par trūkstošu detaļu piegādēm, nekas netiek izdarīts. Atcerējos padomju laikus. Tad bija tāda attieksme. NEIESAKU ŠO KOMPĀNIJU NEVIENAM!

D