www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Zemas kvalitātes poļu prece +nepublicē negatīvas atsauksmes

Mebeles1.lv - Zemas kvalitātes poļu prece +nepublicē negatīvas atsauksmes

Gadu atpakaļ iegādājos matraci. Pēc gada matracis izgulējies gurnu vietā un atkal mocos pa naktīm ar muguras sāpēm. Poļu mēsls. Un pie tam ne lētāko matraci nopirku. Zemas kvalitātes prece, izmesta nauda. Ierakstot negatīvu atsauksmi viņu mājas lapā, tā netiek publicēta/neparādās, tikai pozitīvas redzamas - konkrēta cilvēku čakarēšana.

14.12.2022

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 14.12.2022

Labdien, Robert!
Paldies, ka veltījāt laiku atsauksmei! Ļoti žēl, ka nolēmāt sākt komunikāciju ar sūdzības ievietošanu - nekādu informāciju par preces nepilnībām no Jums mēs pirms tam nesaņēmām, tādēļ būtu pārsteidzīgi to saukt par krāpšanu! Vienmēr esam atvērti risināt jebkura veida situāciju, lai visi būtu apmierināti ar saņemto preci. Lūdzu, atsūtiet preces fotogrāfijas uz mūsu e-pastu vai aizpildiet preces garantijas anketu mūsu mājaslapas sadaļā ''Garantija'', lai mēs varētu izskatīt radušos situāciju un sazināties ar ražotāju par iespējamajiem situācijas risinājumiem.

Runājot par atsauksmēm - tās netiek koriģētas, dzēstas vai kā savādāk rediģētas- Jūs atsauksmi atstājāt nepilnu stundu atpakaļ - sistēma tik ātri neatjauno informāciju mājaslapā.

Ļoti atvainojamies par izveidojušos situāciju un ļoti gaidīsim fotogrāfijas e-pastā.
Ac, Madara

R

Good Intentions 14.12.2022

Pērc dormeo vecīt.

R rbs 19.12.2022

Vajadzēja, bet ko nu vairs, pa vēlu.

R Roskanov 14.12.2022

100% piekrītu. Šis nelegālais kantoris nodarbojas ar afērām.

M Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 15.12.2022

Labdien!

Jūsu komentārs tiešām ir attiecināms uz Mēbeles1.lv? Lūgums, pamatot Jūsu apgalvojumu ar faktiem, savādāk tas ir uzskatāms tikai kā neslavas celšana un nepatiesas informācijas izplatīšana.

S sannas 18.02.2023

Matracis nav vainīgs,ja Tev pakaļa par lielu. Turklāt matracim regulāri jāmaina puses, sevišķi lielu dirsu īpašniekiem.