www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Slikts serviss

Mebeles1.lv - Slikts serviss

Biju pasūtījis gultu ar režģi, teica no 3 līdz 4 nedēļam bus piegāde, naudu maksājot uz vietas kurjeram. Pagāja jau 5 nedēļā bet viņi man saka ka mēbele uz viņās kantoru nav atnākusi uz b;us vel jāpagaida nezin cik, teicā ka rēžgim ir bojājums un var nomest 10 eur. Es atteicos uzreiz no pasūtījuma. Slikta kantora vai nu neprofesionāli darbinieki. 24.lv ir labāks un profesionālāks.

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 13.03.2018

Labdien!

Paldies par Jūsu vēstuli.

Atvainojamies par sagādātajām neertībām un ļoti atvainojamies ka Jūsu gadījumā mēbeļu piegāde aizkavējās un radās transportēšanas ceļā defekts Jūsu pasūtītajai gultas režģim. Šāda iemesla dēļ piedāvājām Jums kompensāciju vai pasūtīt Jaunu režģi. Mums ļoti žēl, ka nevarejam laicīgi piegādāt Jūsu pasūtītu gultu un Jums nākas atcelt pasūtījumu.

Vēlāmies informēt ka mājas lapā un apstiprinot pasūtījumu informējam ka mēbelēm ir norādīts vidējais piedādes laiks, tas nozīmē ka mēbeles var pienākt ātrāk kā arī kavēties, tāda iemesla dēļ nevaram norādīt precīzu piegādes datumu, bet tiklīdz mēbeles no ražotāja pienāk mūsu noliktavā mēs vienmēr cenšamies pēc iespējas ātrāk veikt piegādi.

Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neertībām.

Ceram uz Jūsu sapratni un ja sūtīsiet mēbeles pie mums atkārtoti, lūdzam, atgadināt mums par situāciju ar gultas pasūtījumu un mēs noteikti kompensēsim radušo situāciju ar papildus atlaides piešķiršanu!

Ar Cieņu,
Mēbeles1.lv

M Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 13.03.2018

Labdien!

Paldies par Jūsu vēstuli.

Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neertībām.

Ar Cieņu,
Mēbeles1.lv