www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Slikts serviss

Mebeles1.lv - Slikts serviss

Nesen pasūtījām vecākiem virtuves iekārtu. Saziņa un piegāde notika ļoti ātri. Sākot likt mēbeles kopā, konstatējām, ka virtuves skapītim trūkst viens stikls, ar kuru aizklāt skapīša durvis. Vienu skapīša atvilkni nav iespējams iebūvēt pareizi, neprecīzu izmēru dēļ. Zvanījām pakalpojuma sniedzējam, lika nofotografēt. Tas arī tika izdarīts, vēlāk serviss neatbildēja un nekādas turpmākās atbildes par problēmu risināšanu.
Tikko arī citi ģimenes locekļi pasūtīja virtuves iekārtu no šī uzņēmuma. Virtuves iekārtai trūkst skrūves, eņģes, rokturi, virsma, kam vajadzēja būt iekļautam. Cilvēki rēķinājās, ka virtuves iekārtu pēc piegādes ātrā laikā varēs salikt kopā un izmantot, taču bez šīm detaļām nav jēgas likt kopā.
Uzņēmums rada problēmas klientam un atsakās risināt.

19.03.2022

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 22.03.2022

Labdien, Laura.
Pateicamies par veltīto laiku atsauksmes uzrakstīšanā. Mūsu uzņēmuma darbinieki reaģē bez aizkavēšanās, 1 darba dienas laikā, uz e-pastā saņemto informāciju, tai skaitā, arī garantijas gadījumiem. Jebkura problēmsituācija no mūsu puses nepaliek nepamanīta un tiek risināta abpusēji vienojoties, jo mūsu mērķis ir nodrošināt, lai katrs klients būtu apmierināts ar iegādāto preci.
Ja atbilde no mūsu puses nav saņemta, lūgums pārliecināties par adresāta pareizību un atkārtoti ar mums sazināties pa telefona numuru 22722280 vai e-pastu [email protected], lai rastu kopīgu risinājumu. Atvainojamies par neērtībām! Gaidīsim Jūsu ziņu!

Ar cieņu,

Andra