www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Slikta klientu apkalpošana. Neievērots piegādes laiks.

Mebeles1.lv - Slikta klientu apkalpošana. Neievērots piegādes laiks.

Pasūtīju mēbeles no divām kolekcijām. Piegādei bija jābūt 3 nedēļu laikā. Trīs reizes piegāde tika atcelta, nebrīdinot par to (es pats rakstīju un jautāju par statusu) . Precīzu piegādes termiņu uzņēmums joprojām nevar pateikt. Piegādes laiks no 3 nedēļām pārvēršas uz 2 mēnešiem.

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 28.11.2017

Labdien!

Mēs ļoti atvainojāmies, ja Jūsu pasūtījums kāvējas. Bet varbūt iespējams saņemt informāciju par Jūsu pasūtījumu, lai varam mēģinat risināt situāciju - pasūtījuma numuru vai mēbeles nosaukumu?

Ar Cieņu,
Mebeles1.lv

Papildināts Alex25 28.11.2017

Jau mēģinu ar jūsu specialistiem, bet nekas nemainās.

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 24.01.2018

Labdien!

Mēs ļoti atvainojamies par Jūsu pasūtījuma aizkavēšanos. Mēs ļoti ceram ka varējam piegādi veikt Jūsu vēlamajā dienā un laikā. Atvainojamies par radušos situāciju un ceram ka Jūs esiet apmierināts ar veikto pasūtījumu.

Jauku dienu!

Ar Cieņu,