www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Nepilnīgs serviss

Mebeles1.lv - Nepilnīgs serviss

Labdien.

Pasūtītā mēbele-dīvāns tika piegādāts laicīgi. Kompānija pirms piegādes sazinājās par piegādes laikiem. Arī šoferīts sazinājās par piegādi. Tas viss ir ļoti jauki.
Sakiet lūdzu, piegāde nozīmē arī mēbeles izkraušanu? Atvedot mēbeli, tā bija jāizkrauj divām ne pārāk spēcīgām sievietēm, šoferis tajā nepiedalījās, tik iedeva kaut kādas lentes izcelšanai.
Jums ir piedāvājums, ka par papildus samaksu 15.00 € varat piedāvāt mēbeļu uznešanu vai ienešanu, bet nekas netiek minēts, ka prece jāizkrauj pašiem!

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 28.10.2019

Labdien!

Paldies par Jūsu viedokli!

Saskaņā ar mūsu kompānijas piegādes nosacījumiem: Visas mēbeles visā Latvijā tiek piegādātas bezmaksas līdz kāpņu telpai vai privātmājai (līdz vietai, kur var piebraukt ar piegādes mikroautobusu) vēlos precizēt, ka šofera pienākums ir mēbeles no mašīnas izcelt. Ja Jūsu pasūtījumā nav pieteikta uznešana, tad tālāku preces nogādāšanu nodrošina pircējs.

Izvērtējot šo konkrēto situāciju varu teikt, ka Jūsu pasūtījumā bij lielgabarīta preces bez uznešanas pakalpojuma un ārā lija lietus, kā rezultātā preci izkraut un nolikt uz zemes nebūtu pareizi no mūsu puses. Šāda izmēra preci šoferis nekādi nevar pārvietot viens pats, tādēļ uz vietas tika rasts kopīgs risinājums un prece ar šofera palīdzību tikai nogādāta mājā bez papildus samaksas.

Diemžēl arī mēs neesam pasargāti no ārējo apstākļu ietekmes, tomēr vienmēr cenšamies, lai mēbeļu piegāde tiktu veikta augstākajā līmenī.

Mums ļoti žēl, ka neesam attaisnojuši Jūsu cerības, bet esam pateicīgi, ka informējāt mūs par šāda veida situāciju. Katra atsauksme mums ir ļoti svarīga, lai spētu pilnveidoties un kļūt vēl labāki! Paldies!

Ac, Madara

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes