www.sudzibas.lv Mebeles1.lv Labs apkalpošanas serviss

Mebeles1.lv - Labs apkalpošanas serviss

Pasūtīju gultu+matraci+redeles un prece tika piegādāta laikā! Uz katru rakstīto ziņu tika atbildēts tajā pašā dienā un konsultāciju sniedza laipna un jauka sieviete! Arī kurjers bija laipns un palīdzēja ar preces izkraušanu un sniedza izsmeļošu info par piegādi un piegādes laikiem (manā gadījumā vēlams bija dienas pirmajā pusē) esmu apmierināta un neko sliktu nevaru pateikt! Mēbeles1.lv tiešām rūpējās un uztraucas par saviem klientiem, par ko ir ļoti liels prieks! Viss bija pilnā komplektācijā, nekas netrūka, un arī prece nebija bojāta! Esmu veikusi jau nākamo pasūtījumu, un ceru ka arī šoreiz viss būs tik labi, paldies!:)

12.10.2019

Atbilde no Mebeles1.lv Support Pārstāvja atbilde 14.10.2019

Labdien!

Paldies par Jūsu atsauksmi.

Mēs esam priecīgi, ka mūsu sadarbība ir noritējusi labi un, ka Jūs esat apmierināti ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.
Katrs viedoklis mums ir ļoti svarīgs, lai spētu pilnveidoties!

Paldies, ka izvēlējāties mebeles1.lv un uz drīzu tikšanos.

P.S. Mēs labprāt nodotu labos uzslavas vārdus kādam no mūsu šoferiem, bet diemžēl nespējam Jūs idetinficēt pēc šīs atsauksmes.

Ar cieņu,

Madara