LV RU
www.sudzibas.lv Mebeles Kristaps Pelsis

Mebeles - Kristaps Pelsis

Labs mēbeļu meistars Kristaps Pelsis. Izgatavos viruves mēbeles ar " navarotiem" Smuki māk parunāt . Varat viņam iemaksāt apaļu summu materiāliem un turpmāk vairs nesatraukties, negaidīt un necerēt, ka turpmāk notiks kas pozitīvs.

A

Komentāri (5)

I Inga 17.07.2009

Pilnīgi piekrītu. Čakarē smadzenes jau 3 mēnešus. Būs jāgriežas policijā ar iesniegumu.

A Apkrāptais 08.02.2010

Kristaps Pelsis (melis, krāpnieks, vienkārši nelietis).
2009. gada novembrī tika noslēgts virtuves mēbeļu izgatavošanas, piegādāšanas un uzstādīšanas līgums. Kristapam Pelsim tika samaksāts avanss vairāk kā 400 LVL. Mēbeles vajadzēja izgatavot un uzstādīt jau līdz decembra vidum. Vēl līdz šai dienai neesam saņēmuši ne mēbeles, ne naudu atpakaļ.
Lūdzu uzmanieties un neuzķeraties uz Kristapa Pelša shēmām.
Kristaps Pelsis no sākuma atstāj patīkama, zinoša cilvēka iespaidu. Viņš māk skaisti izstāstīt kādus materiālus un furnitūru viņš lietos Jūsu mēbelēm. Parādīs portatīvajā datorā skaistas bildītes, kurās redzamas it kā viņa izgatavotās virtuves mēbeles. Stāstīs ar ko tās ir labākas par parastā mēbeļu veikalā nopērkamām virtuves mēbelēm.
Pēc avansa samaksas viņš pazudīs. Iesākumā uz Jūsu telefona zvaniem Kristaps Pelsis atbildēs, stāstīs visādus atgadījumus un ķibeles, kas kavē uztaisīt mēbeles. Pēc tam aizvien retāk un retāk viņš Jums atbildēs uz telefona zvaniem. Varēsiet pirkt mēbeles kaut kur citur.
Turklāt policija viņam neko nevarēs izdarīt, jo Jūs ar Kristapu Pelsi būsiet noslēguši civiltiesisku līgumu, līgumā vienīgās sankcijas būs 10 % līgumsods. Varat sūdzēt viņu tiesā un 3 gadus tiesāties, pēc tam maksāt tiesu izpildītājam, kas nevarēs neko piedzīt no Pelša, jo viņam nekā nav.

Aicinu apvienoties visus Kristapa Pelša apkrāptos cilvēkus, kopīgiem spēkiem uzveiksim šo nelieti.. Lūdzu rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv .

N nita 11.02.2010

Līgums ar sastādīts tā, ka tam nav nekāda juridiskā spēka!!!
Bildes rāda ar sava tēva paveiktajiem darbiem! Pelsim ļoooti patīk aizbildināties ar dažādām atrunām - 2x bērns bija jāvāc, jo slims it kā ar laringītu(cerams, ka uz bērna rēķina nemeloja, bet maz ticams), 1x bija aizdzēries, tad bija sajaucis dienas - solīja, ka zvanīs pirmdien nodos ziņas cik tāli ir ticis ar darbiem, bet protams, ka nepiezvanīja.Bija nabadziņš sajaucis dienas!!!Un tā tālāk un tā ioprojām!!! Pilnīgi pretīgi metās no viņa melīgajiem izgrudrojumiem!
Un tagad nelietis ir atkal ielicis sludinājumu ar visām bildēm(sava tēva mēbelēm). Meklē jaunus upurus!
Tiešām ir jādara vienreiz gals tām viņa krāpnieciskajām izdarībām!

J jānis 05.04.2010

Aicinu apvienoties visus Kristapa pelša piekrāptos cilvēkus un sniegt iesniegumus policijā lai varētu apvienot lietas.Patreiz ir atsaukušies vairēki un kopējā izkrāptā summa ir šokējoša!Tie ir tūkstoši latu.Kā teica Žeglovs''Zaglim ir jāsēž cietumā!''Panāksim viņa notiesāšanu!Rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv m.29195166

J jānis 09.04.2010

Uzmanieties arī no ''Saules mēbelēm'' jo arī tur figurē Kristaps Pelsis un darbnīca ir viena ar tēvu!!!Izskatās ka krāpšana ir ģimenes bizness!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes