www.sudzibas.lv Mebeles Aizvainojums

Mebeles - Aizvainojums

Gribu pabrīdināt cilvēkus par drausmīgāko apkalpošanas personālu! 24.03.12 apmeklēju veikalu „Mēbeļu Namā’’ 2 stāvā,ļoti gribējām veikt pirkumu,taču bijām vīlušies ar personāla apkalpošanu,ieejot veikalā 4-5 pārdevēji stāvēja runāja,neviens pat nepasveicinājās ,ieejot veikalā jutos neveikli,jo pēc manām domām tur neviens negaida pircējus!
Tad jaunietis tumšiem matiem izteicās par mani šādi: „’klabina te ar saviem papēžiem’’’uz ko kolēģe viņam atbildēja:’’vai tad viņa tev traucē?’’tika veiktas nekorektas piezīmes ,klienta klātbūtnē,biju vienkārši sašutusi un stāvēju mēmu muti!!!Uz pirkumu ,kuru bijām nobrieduši,tikai personāla dēļ nācās atteikties,tikai dēļ apkalpošanas,neviens arī vēlāk nelikās par mums ne zinis staigājām un pārdevēji klačojās tālāk!

Kad gājām prom tad jaunietis noskatījās draudošām,nepmierinātām acīm!

Ko tādu piedzīvoju pirmo reiz!!!

Pirms braucat uz šo veikalu esat gatavi VISAM!!!!!