www.sudzibas.lv Mdata.lv Slikts serviss

Mdata.lv - Slikts serviss

Labdien visiem! Gan mdata.lv gan Velopro.lv tirgo norakstītas lietotās precēs ar defektiem, tāpēc arī zemas Cenas.
Protams, ka klientiem par to neviens neteiks.
Garantijas "Serviss" ir fikcija.
Atcerēties ka zemo cenu cēlonis ir ļoti zema kvalitāte un faktiska garantijas neesamība. Pirkt no viņiem ir pašcieņas trūkums nevis ietaupījums.
Jauku dienu bez Mdata!

17.07.2021

T

E Egmonds 28.02.2021
Tirgo lietotu datortehniku

Nopirku monitoru SA 450 un nonācu pie secinājuma, ka šī firma tirgo lietotu datortehniku . Ielikts strāvas vads nepareiz ,kurš nemaz šim monitoram neder. Nācās pirkt citu strāvas vadu. Pievienoju monitoru pie procesora- strādā .

S Sudzibas.lv Admin 23.08.2021

Good Intentions 18.07.2021

Vajag rēķināties, ka maksājot par preci mazāku summu tā var būt sliktākas kvalitātes vai pat lietota. Šādu praksi piekopj ļoti daudzi zinot, ka cilvēki grib ietaupīt. Protams dārgāks arī var būt ne vienmēr labāks.