LV RU
www.sudzibas.lv Mdata.lv Latviski? Ne...

Mdata.lv - Latviski? Ne...

Pagājušā nedēļa atbraucam Mdata veikala lai nopirktu portatīvo datoru, protams viss pirms mēs paskatījāmies kas ir internet veikala uz sazinājāmies ar pārdevējiem. Bijām ļoti priecīgi ka tieši to ko mums vajadzēja bija uz vietas. Kad atbraucam veikala pārdevējs, kuram jārunā kategoriski latviešu valoda, (un mums diemžēl nebija iespēja parunāt ar viņam krieviski, tāpēc ka to, ko mēs gribējām nopirkt, bija aprunāts ka “slikta bushka”, rezultāta nopērkam jaunu 1a.lv un jau saņemam. Labāk citur nevis šeit.

12.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no MDATA Support Pārstāvja atbilde 12.10.2020

Labdien!

Jūs nenorādījāt precīzi savu parādīšanās datumu MDATA veikalā, nenorādījāt konkrētu produktu, kas Jūs interesēja. Viss Jūsu stāsts izskatās kā konkurenta darbība, kurš vēlas sabojāt mūsu veikala reputāciju. Mēs esam vairāk nekā pārliecināti, ka neviens no mūsu darbiniekiem nerunā krieviski, ja ar viņiem runā latviski. Arī mūsu darbinieks nevarēja slikti runāt par mūsu pārdoto produktu. Tādēļ Jūsu sūdzība nav pamatota un tai ir provokatīvs raksturs.

Ar cieņu, MDATA

Komentāri (6)

Z zilais valis 12.10.2020

Atvainojiet, Jūs pati kādā valodā šo uzrakstījāt? 100% ne jau latviski.

Jimmy Darling 12.10.2020

nacionālistu problēmas

P Pīkstulis 12.10.2020

Pagājušā nedēļa atbrauca(ā)m (uz) Mdata veikala(-u)(,) lai nopirktu portatīvo datoru,(.) (P)protams viss pirms(vispirms)(,) mēs paskatījāmies(,) kas ir internet(-) veikala(ā) uz(un) sazinājāmies ar pārdevējiem. Bijām ļoti priecīgi(,) ka tieši to(tas) ko(kas) mums (bija) vajadzēja(vajadzīgs) bija(nevajag) (ir)uz vietas. Kad atbrauca(ā)m(,) veikala pārdevējs, kuram jārunā kategoriski latviešu valoda(ā), (un mums diemžēl nebija iespēja parunāt ar viņam(u) krieviski, tāpēc ka to, ko mēs gribējām nopirkt, bija aprunāts ka “slikta bushka(kas tas)”, rezultāta(ā) nopērkam(nopirkām) jaunu 1a.lv un jau saņema(ā)m. Labāk citur(,) nevis šeit.
Jūs noteikti neesat lativietis! 5 rindkopās 28 kļūdas! Par 1 klases diktātā Jūs dabūtu 1! Man bērns 2 klasē labāk par Jums raksta.

S Sintija Blūma 26.11.2020

Un Jums pašam pēdējās 3 rindās 3 kļūdas..

K Kārlis Uļģis 05.12.2020

Sūtījus kavējas jau 2nedēļas.Katru reizi kad zvana saka rit būs.
Neiesaku nevienam šito kantori

B biznesaklients 23.12.2020

KAS? Neko nesapratu. Kārtējie ķerpilas

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes