www.sudzibas.lv MCK internets vienkārši neiet

MCK internets - vienkārši neiet

Tātad, mēs nopirkām mck internetu cerot ka viss būs labi, 1) nets nav ar arējo ip - tā jau ir liela problēma 2) talsu nodaļā strādā viena sieviete, kuru par tādu es nenosauktu, jo viņa ir kkāda ragana kas tēlo ka rubī kko no datoriem, meistars ir dzērājs un vienmēr atbrauc piedzēries un ar stu;bām atrunām pieprasa maksāt vairāk
Bet galvenā sūdzība par to ka man internets vienkārši neiet, ātrumam jabūt 700 kb/s down (4.7 mb pieslegums) bet musm viņš švaki 300 spēj izspiest, šovakar gāju intenetā un kārtējo reizi tas bija nereāli lēns un ik pa reizei vienkārši pazuda savienojums. Gribētu pateikt ka manuprāt MCK ir vissliktākais neta provaideris latvijā. man ir doma pāriet uz lattelecom netu jo redzot kā citiem tas iet esmu 100 % drošs ka tas ir labāks, bet uztraucps vai tie mērgļi nepieprasa kādu soda naudu (lai gan to nevarētu darīt jo mums nav noslēgts tada tipa līgums ... varbūt kāds pie reize varētu pateikt kā lai dabūju lai nets ietu un lai man nebūtu jamaksā 8 ls par vislēnāko pieejamo netu kas maksā 4 ls ?

K

D dora 30.08.2010

Takš pārej uz Lattelecom! Jau 8 gadus esmu viņu klients, nekad nav bijušas nekādas nopietnās problēmas. Vienmēr piezvana, atsūta īsziņu, ja kaut kas nedarbosies, salabo pat ātrāk nekā sola! Un - viņiem tagad optikai baigā akcija, par 12 latiem var dabūt gan 100mbit, gan interaktīvo tv.

A Alberds 30.09.2010

Kristaps laikam baigais aizdomīgais kadrs, ka maksā 8latus par 4, 7mbit! Kristapam jāiet uz telecom njemt pa 13Latiem 4mbits. MCK sen jau ir optiskais pieslēgums Talsos -līdz 44Mbits par 12Ls un nav nekādas problēmas ar ātrumu.

Vajag slēgt Latentum, tad viņi tevi kārtīgi noslauks, pie 8ls pieliec vel 8Ls un par meistara izsauks-hanu +30Ls. Piektdien no rīta Lattelekom modems uzkārsis un gaidīsi līdz otrdienai kamēr tubulārs ieradīsies- daudzi sūdzas. Būs interaktīvā televīzija bez hiperaktivitātes par 8 Latiem mēnesī.

K karlis 21.11.2011

mana neta ip adresi kads zog un izmanto mani visulaiku kads bloķe
paldies ka mani uzklausijat
ludzu mainiet ip

A Aņdžš 22.11.2011

Man ir MCK internets par 4 Ls jau kādu gadu - nekādu problēmu nav bijis. Tiko pamērīju ātrums 2.4 megabiti, varbūt ir pamaz, bet sērfošanai netā pilnīgi pietiek un ja kas jāvelk tad mazliet pacietības un kaut kad jau atnāk... ko tad vairāk var gribēt par 4Ls - Lattelecom par līdzīgu pakalpojumu prasa 6.95 + vel MCK 2.4 megabiti ir uz abām pusēm, bet Lattelecom augšupielāde ir apm. 0.5 megabiti...

B balaklava 11.01.2017
"Кабельное телевидиние MCK прекратило показ телепрограмм НТВ мир , РБК, , РЕН ТВ"