www.sudzibas.lv MCK internets Pa dienu nets pazud vismaz 20 reizes

MCK internets - Pa dienu nets pazud vismaz 20 reizes

Sveiki. Vai kadam vel ir problemas ar MCK netu? Man liekas ka MCK nets, kuru uztver caur antenu, ir pilnigs mesls. Mums pa dienu nets pazud vismaz 20 reizes. Pat vairak. Besi lauka! Ka ievilka netu, mums jau teica, ka signals ir slikts. Bet vai nav taa, ka par nekvalitativu pakalpojumu vajadzetu atlaides? Ir jau apnicis zvanit uz veikalu un sudzeties. Jegas vienalga nekadas. Ne normali kadam naudu parskaitit var, ne kadu bildi nosutit. Kaa esi ticis lidz pusdarbam, ta nets pazud. Un tas suudainais Dainis, kas strada tai MCK, ir galigs losis. Nekad MCK nav vainigs. Vienmer visiem dators vainigs ja neta nav. Jazvana vinam vairakas reizes liidz tas priduraks atbrauc un paskatas. Nu nenormali aiznemts vins ir! Un tiesi taa ari vinu visi Talsos sauka - Suudainais Dainels! Un tas MCK ir tads pats suds.

I

J juris 24.08.2009

"Ka ievilka netu, mums jau teica, ka signals ir slikts." Ko tad tagad sūdzies?!

Z zveers18 02.09.2009

es nez man viss oki ar MCK netu...pazūd baig reti menesi 1- 2 reizes un ar tad kad negaiss :) par interneta kvalitāti ar nesūdzos

I Ivars 11.09.2009

Par netu nezinu, bet raksta autors liekaas tiko no paliigskolas pamucis, taada leksika sen nebija maniita.Un ja shaadi vel izdomaa pieteikt bojaajumu...

A AndronMc 12.09.2009

Nelaime noteikti ir MCK vadībā. Paņēmuši tur darbā kaukādus dauneļus no kūtsgala. Ja neprot ar galvu domāt tad bezvadnieku palaist ir grūti. Nezvani uz kaukādu veikalu, zvani PTAC!

Z Zirgs 20.10.2009

MCK Saldus
Cepuri nost!
Malači!
Vienu mēnesi man rēķins pa LVL 2.00 mazāks bija. Lai nebūtu nekādu pārsteigumu pārbaudiju pie viņiem vai viss ir pareizi. Šamējie teica ka viss ok, jo kādu dienu nēesot nets gājis, tāpēc samazinājuši rēķinu. Es pats nepamanīju, kad pazuda.
Ir ik pa brīdim, kad "noraustās", bet tā tiešām neko sliktu nevaru par viņiem teikt.

N Nezinītis-Neizpratis 16.11.2009

Par Talsiem - teikt nezinu - esmu no Kuldīgas. Lietoju MCK internetu - kādus gadus 4 vai 5. Sūdzību nav. Ir bijuši pārrāvumi, kad pilsētā nebija elektribas, bet tas es domāju ir tikai dabīgi. Ja Tele2 sakari tik labi darbotos kā MCK internets!

I Igustss 25.05.2010

MCK Kuldīga
esmu klients kādus 5 gadus, un nekad nau bijušas nekādas sūdzības. vienkārši superīga iestāde ar superīgu atieksmi pret klientiem. arī neta ātrums un cena ir pilnībā apmierinošas. Arī par TV runājot varu teikt tikai labus vārdus. kad uzzināju ka viņiem ir TV es momentāli ateicos no IZZI un pārgāju uz MCK. arī ar to, ka samaksāju IZZI 30 ls līgumsodu, ar visu to man MCK sanāk lētāk nekā jebkura Televīzija.

E Elīna 01.02.2011

neko labu nevaru teikt, esmu no Kuldīgas rajona un mēnesī maksāju 6 ls, bet internets kā nav normāls tā nav, tas ir, bieži pazūd, citreiz visu dienu nav, un darbadienu vakaros var gaidīt vismaz 1h, kad atvērs lapu. un protams ari saka, ka dators vainīgs, vai laikapstākļi vainīgi, koku lapas utt, pat ziemā un saulainā laikā, un cits meistars pārbaudīja, teica, ka ļoti labs dators!

B buce 06.11.2011

Nu nez nez, man MCK uz Brocēniem vienmēr ir atbraucis tajā pašā dienā, reiz vajadzēja vadus pārvilkt, jo bija radušies kaut kādi bojājumi, ātri visu izdarīja, un vēl liekos vadus man dzīvoklī likvidēja:) reizēm gan internets pazūd, bet ne uz būtisku laiku

M MCKSMIRD 25.11.2011

VO VO TIE STULBIE RESNEI LOHI NEKO NEJĒDZ! SPĒLĒJU SPĒLES NETĀ UN PĒKŠŅI PAZŪD NETS! NEVAR NORMĀLI PASPĒLĒT!!!

L lohimck 26.08.2012

Man visu laiku nets raustās un pazūd, neciešami. Nerunāsim par gaming. Kad nosūti kādu vēstuli, nebrīnies, ka neizdosies, jo nets pazudīs uz sekundēm 10. Un tā ik pēc minūtes. NECIEŠAMI!

M musclez 22.03.2014

Man, arī pēdējās trīs dienas ļoti lago internets vienkārši

Download ātrums - 0.16 mb/s
Upload ātrums - 0.18 mb/s

- Iespējams atteikšos no MCK, ja nekas nemainīsies ..

T TargeT 10.08.2014

MCK ir lagojošs sūds kas pazūd 20x dienā!

T TargeT 01.01.2016

MCK ir lielākais sūds Latvijā... Internets pazūd katru dienu, kā arī aizture jeb (pings) lēkā augšā lejē. Šodien laikam ir īpaša diena, ir taču 1. janvāris un ir tāda sajūta ka MCK darbinieki jau šogad sākuši dzert agrāk, jo visu dienu lago internets un neviens par to redz nav atbildīgs. Es zvanīju uz MCK servisa pakalpošanas tālruni un vienīgais kas man atbildēja ir automātiskais atbildētais kurš man prasīja ierunāt problēmu un solīja vēlāk sazināties... Bet nekāda zvana no viņu puses protams ka nav, jo viņiem vēl ir svētki un vienīgais ko viņi dara neatkarīgi no tā vai ir svētki vai nav ir dzeršana. Bet nav jau arī jēgas ar viņiem runāt, jo esu zvanījis un ar viņiem runājis jau kādas 30 reizes bet rezultāta protams nekāda un citu interneta provideru šijā adresē dabūt nevar...

A Atis Simsons 13.08.2017

maksaju par internetu 12.96 bet solitais atrums bija tik 4mbit s bet lejupladeju filmas un citus failus ar atrumu 8,5mbit s. nesudzos par sniegtajiem pakalpojumiem. liels paldies mck darbiniekiemi par darbu un kvalitati ko sniedz.

A Atis Simsons 13.08.2017

man ari ir bezvada internets dzivoju no saldus 4 km un nekada vaina interneta atrumam ziema vai vasara ideals atrums un nav nekadu problemu vai interneta zudumu prieks par kvalitativu apkalposanu.un ja kadu problemu pat atbrauc un novers problemas bez maksas. man pat iedeva ar 10 e atlaidi par ruteri. nevajag sudzeties par pakalpojumu sniedzejiem. nepatik tad ejiet pie citiem pakalpojumu sniedzejiem.