www.sudzibas.lv McDonald's vai nu krāšana vai slikts serviss

Mcdonald's - vai nu krāšana vai slikts serviss

Mēs apmēram reizi mēnesī iepērkamies drive in, jo ir mazi bērni, taču katru reizi kaut ko neieliek pakā. Vienreiz piena kokteili, šoreiz nagetus 20 gb. Pirmkārt, vilšanās liela, kad pārbrauc mājās un nav pasūtītais, bet tomer arī naudas faktors nav mazsvarīgs. Pēc tam jau vairs neko. Ko darīt? Tā ir jauna prakse?

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 30.10.2017

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.

McDonald's

V Viktorija001 22.10.2017

Nākošreiz pārbaudiet uz vietas. Tas varēsiet arī celt pretenziju

V Viktorija001 22.10.2017

Tiklīdz saņem pasūtījumu no drive in, var turpat arī pārbaudīt un celt pretenziju.

M man 22.10.2017

Cien,

Lūdzu savu sūdzību iesniegt rakstot uz e-pastu: [slēpt]@lv.mcd.com norādot kurā vietā tas notikās un atzīmējiet laiku, attiecīgais darbinieks izskatīs Jūsu sūdzību, un sazināsies ar Jums.

Lai izdodas atrisināt Jūsu sūdzību.

Ar cieņu,

Dainis 23.10.2017

Jūs neesat kādreiz iedomājušies pārbaudīt pasūtījumu?