www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

McDonald’s Underground - Slikts serviss

Pasūtīts caur McDelivery (izmantojot Wolt lietotni). Pie 20 nagietiem mērces aizmirsa ielikt (nebija nevienas mērces). Šķiet, ka nekas krimināls nav, bet garastāvoklis un vakariņas bija ļoti sabojātas (bez mērcēm nageti bija vienkārši pretīgi). Gribēju situāciju atrisināt ar atbalsta palīdzību, bet restorāns agresīvi uzstāja, ka viss ir ielikts, lai gan tas tā nebija (maiss aizzīmogots un visas uzlīmes nebojātas). Tas ir vienkārši sliktākais serviss, es labprātāk dotos uz Hesburger, viņi vismaz cenšas atrisināt problēmas, nevis stulbi sūta klientu uz visiem četriem virzieniem.

L Līva_B 12.09.2023
Slikts serviss

Pasūtiju saldējumu. McFlurry Twix ar karameļu uzlējumu, bet saņēmu baltu saldējumu bez karamele, kā tas iespējams?

A Aleksandra.. 05.10.2023
Slikts servis

Pasutijumu atnesa nenormāli aukstu, pīrādziņu atnesa ne ar tādu garšu ka gribējās, kola bija negāzēta. Sūtījumu gaidījām 48 minūtes